gebe
  1. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem 3 günde 2 kg diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında turkuaz85 tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞALR DENENMİŞ BİR DİYETTİR AMA TAVSİYE DE ETMİYORUM 3 GÜNLÜK BİR DİYET BU BİRİNCİ GÜNÜ SADEC VE SADECE YOGURT YİYİYORSUNUZ ACIKTIKÇA SADECE YOGURT VE BİRDE SU İLE ÇAY SERBEST ÇAYDA SEKERSİZ OLMA KAYDIYLA TABİKİ DE. İKİNCİ GÜN SADECE MEYVE HER ÇEŞİT MEYVE OLABİLİR ACIKTIKÇA DA SINIRSIZ YİYEBİLİRSİNİZ MEYVEYİ AMA BEN KARPUZU TAVSİYE EDERİM
    ÜÇÜNCÜ GÜN DE SADECE TAVUK YİYİYORSUNUZ HASLAMA IZGARA MANGAL FIRINDA NASIL ARZU EDERSENİZ(KIZARTMA HARİÇ) YİYİN AMA BASKA HİÇBİSEY YOK İLAVE.BİRDE EGZERSİZ OLARAK GÜNDE 1 SAAT YÜRÜYÜS 3 GÜNDE 2 KG VERECEKSİNİZ BU DİYET 3 GÜNLÜKTÜR ARADAN BİR HAFTA GEMEK KOSULU İLE TEKRAR EDİLEBİR. HAYDİ İYİ ZAYIFLAMAMLAR BİZE İNSALLAH YİYİP YİYİP ZAYIF KALANLAR VARDIR YA BEN ÇOK İMRENİRİM ONLAR GİBİ OLURUZ HEPİMİZ:):pray::pray::pray:

2. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Muhteşem 3 günde 2 kg diyeti
    ccoq sakıncalı deılmı sence? cbk verırsek cabukta alırız ayrıca!!

3. turkuaz85

turkuaz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

tehlikesi yok ama tansiyon düsürücü bi diyet çok zorluyor sadece acil zayıflmaya ihtiyacı olanlar için ama önermiyorum :(

4. _Mermaid_

_Mermaid_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim acil 3 kilo vermem lazım ve sadece 1 haftam var :( bunu denicem sanırım kızlar olursa yazarım sonucu :D:D:D

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben yapamam valla saglikli da degil bence

6. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

aslında denemem lazım istediğim takımın içine girmem için açil birkaç kilo vermem gerekiyor:) 2 haftam var ;) denesem mi:) ama tansiyonum düşer gibi geldi,

7. _Mermaid_

_Mermaid_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu diyeti yapamadıım :(:( ilk günden gitti hemde. aşırı derecede miğdem bulandı akşam ve bıraktım. tansiyonumda bir sorun olmadı ama korktum açıkcası.. ders çalışmam gerekiyo ona zararı olmasınıda istemiyorum zinde olmam lazım.. şuan sadece sabah kahvaltılarımı çok düzgün yapıyorum sonrasındada kalori içeren besinler yemiyorum bikaç günde böyle denicem. olmazsada olmaz artık :(:(:(

Muhteşem 3 günde 2 kg diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ekmek diyetiyle 3 günde 1.5-2 kilo.

ekmek diyetiyle 3 günde 1.5-2 kilo.

ekmek diyetide olurmuymuş demeyin oluyormuş kızlarrr :laugh: Hedef: 3 günde 1.5-2 kilo. Günlük kalori: 900 Kcal Bu rejim tek gıda rejimi grubuna giren ve en fazla 3 gün süreyle yapılabilecek bir diyettir. Yeniden başlamak için aradan 4 günlük bir süre geçmesi gerekir. 3 gün boyunca günde 10-12 dilim kızarmış ekmek yenilen bu diyette ekmeklere çok az tereyağı sürebilirsiniz. Tek bıçak...
  2. Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti

Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti

3 günde 15 kilo 21 günde 15 kilo 5 7 Bu diyete ara öğün olarak hergün saat 10:00’da ve 16:00’da 150 gram meyve ekleyebilirsiniz. Diyet esnasında bol sıvı tüketmeye özen gösterin. Ayrıca hergün bir saat yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin. Diyet süresi içerisinde günün herhangi bir saattinde çiğ sebze tüketmek serbestir. Öğrenciler için 3 günde 15 Kilo Diyeti 1. Gün Kahvaltı Şekersiz bir...
  3. Günde 3 Elma Diyeti

Günde 3 Elma Diyeti

Büyülü diyet kelimesini duyduğumda genellikle hep şüpheyle yaklaşırım. Hızlı ve kolay kilo vermenin mümkün olduğunu düşünmek bazen saçma gelebilir. Bazı diyetlerde yediklerinizi çok miktarda azaltırsınız ya da bazı yiyecekleri tamamen beslenmenizden çıkarırsınız. Bu gibi durumlarda sağlıksız sonuçlar meydana gelebilir. Bununla birlikte, günde 3 elma diyetini görünce biraz şaşırdım ve bu diyet...
  4. 3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

3 Günde Kilo Verebileceğiniz Üzüm Diyeti Listesi

üzüm diyeti diyet çeşitleri 3 günde 3 kilo Sevgili melekler, yaz aylarında uygun bir egzersiz programı eşliğinde diyet yapmak daha kolaydır. Çünkü yenebilecek hafif sebzeler, domates, salatalık ve zeytinyağlılar günü kurtarmamıza yardımcı olur. Çeşit çeşit diyet listeleri içinde bugün tanıtyacağımız diyet ise üzüm diyeti. 3 günde 3 kilo verilen üzüm diyeti kuralları ve diyet listesi ise...
  5. Dr. Murat Topoğlu’nun 3 Günde 2 Kilo verdiren diyet programı

Dr. Murat Topoğlu’nun 3 Günde 2 Kilo verdiren diyet programı

Kısa sürede zayıflamak isteyenlere, Dr. Murat Topoğlu, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programını öneriyor. Herkes İçin Sağlık programına konuk olan Dr.Murat Topoğlu, 3 günde 2 kilo verdiren diyet programını anlattı. Diyet menüsü şu şekilde: Sabah: 1 dilim ekmek, 1 dilim yarım yağlı peynir, 3 adet zeytin, 1 domates, 1 salatalık Ara Öğün: istediğin kadar çay (3-4 bardak yeşil çay) 3 meyve(yeşil...

Sayfayı Paylaş