gebe
  1. FairyTale

FairyTale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem bir aşk hikayesinin son filmi çıkıyor meleklerrr

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında FairyTale tarafından paylaşıldı.

Alacakaranlık serisinin son filmi olan şafak vakti iki bölüme ayrıldı ve birinci bölümü 18 Kasımda bizlerle buluşuyor.. Benim gibi meraktan çatlamamak için

son filmin kitabını okuyanlar resimleri görünce az çok hatırlayacaklar o anları..

Fragmanı yayınlanan Şafak vakti birinci bölümün resimlerini sunuyorum

bende sizlere...

düğün davetiyesi Jacop 'a ulaşmış :)

Aro 'yada ulaşıyo tabiii :)

Alice Bella'ya gelin makyajı yapıyor ve hazırlıyor :) çok heycanlııı :D:D

Düğündeki konuk vampirlerden İrisa ve kız kardeşlerini Edward 'ın ailesi karşılıyor :)

Bir diğer vampir konuk çifti Cullen'lerin aile dostları :)

Ve balayına giden yolda Edward ve eşi Bella Cullen :)

Balayından görüntüler :)

Balayından görüntüler :)

Hiç bir yiyecek yemeyen vampir koca Edward bayalında ölümlü biricik eşine her sabah omlet hazırlıyor :)

Ve bu sahnede snaırım Bellanın vampir olmadan hamile kaldığını doktor Cullan 'ın öğrenip bebeği almaları gerektiğini söylediği o an canım Bella'm nasılda korkuyo onu alıcaklar diye ahh ahh :cry:

eveeet görüntüler bu kadar fragmanda Edward'ı damatlıkla Bella'yıda gelinlikle görebilirsiniz hemen Kasım olsun ya :D:D

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    baya tuttu bu ilk filmini izledim ondan sonrasını izlemedim :D ama gercekten güzeldi etkiliyor insanı

FairyTale bunu beğendi.
  3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ayy girsin bi an önce vizyonada çok kötüler ya 2 kısım yapılırmı çatlıyorum ben meraktan film için..kitabı ayrı güzeldi filmleri ayrı..neyse artık bekleyeceğiz tıpış tıpış :D:D

FairyTale bunu beğendi.
Muhteşem bir aşk hikayesinin son filmi çıkıyor meleklerrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyah - Beyaz Bir Aşk Filmi

Siyah - Beyaz Bir Aşk Filmi

Film: Siyah – Beyaz Bir Aşk Tür: Dram Oyuncular: Hayatın içinde bir yerdeler Senaryo: Kader Yönetmen: Hayat Süre: Bilinmiyor Duvarda bir afiş Başrollerde farklı kahramanlar, bitmiş aşklar Hüzün kokuyor sloganı İki kahraman, bir aşk / yitiş / kaybediş / yok oluşun hüzünlü öyküsü Siyah – Beyaz bir film sahne de Gözler / Yüzler / Gülüşler tanıdık Siyah – Beyaz bir film sahne de Sokaklar...
  2. Son bir senedir aşk yaşamıyorum

Son bir senedir aşk yaşamıyorum

AŞK ŞARKILARINDAN OLUŞAN 'DOKUN' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇIKACAK OLAN KEREMCEM TÜM YAŞADIKLARINI ŞARKI YAPTI: HİSSETTİYSEM VE YAŞADIYSAM İNSANLARIN BUNU DUYMAYA HAKKI VAR.. Keremcem 'Dokun' adlı üçüncü albümünü önümüzdeki hafta çıkarıyor. Albümde bulunan 12 şarkının dokuzunun söz ve müziğine de imza atan Keremcem, her bir şarkıdı yaşadıklarını anlattığını kabul...
  3. meleklerin aşk hikayeleri...

meleklerin aşk hikayeleri...

melekler eşiniz veya sevgiliniz ile nerde nasıl tanıştınız . aşk hikayesnizi paylaşır mısınız?:)
  4. Komik Bir Aşk Hikayesi Filmi

Komik Bir Aşk Hikayesi Filmi

komik bir aşk hikayesi, film, filmi, konusu, hikayesi, senaryosu, oyuncu kadrosu, oyuncuları, resimleri, haberleri burada arkadaşlar 18 Kasım'da vizyona girecek olan "Komik Bir Aşk Hikayesi" adlı filminb çekimlerine başlandı bile Melek'lerim. Arzu Yanardağ ile Aydoğan Temel’in başrolleri paylaştığı “Komik Bir Aşk Hikayesi” filminin çekimlerine başlandı. Yapımcılığını Sıfır...
  5. Muhteşem Bir Emniyet Kemeri Reklam Filmi!

Muhteşem Bir Emniyet Kemeri Reklam Filmi!

emniyet kemerinin önemi, emniyet kemeri reklam filmi, emniyet kemeri reklamı Şimdi 1:29 saniyede herşeyi anlatan, ustalıkla çekilmiş, insanı duygu seline kaptıran harika bir reklam filmi izleteceğim sizlere :) Hala ısrarla emniyet kemerlerini koltuğun üzerinden bağlayan, emniyet kemeri takmamanın usta şoförlük olduğunu sana zihniyetlere hediyemiz olsun!.. [media]

Sayfayı Paylaş