gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

MuhteŞem Bİr Karalama

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

MuhteŞem Bİr Karalama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karalama

Karalama

Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızla çarpma, geri dönmek isteyebilirsin. Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür. Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir. Hiç kimse yumrukları sıkılıyken net düşünemez. Hiçbir şey bir fikirden daha tehlikeli değildir. Eğer o fikir sahip...
  2. muhteşem bir  panço örgü modeli

muhteşem bir panço örgü modeli

panço örgü modelleri muhteşem örgüler en son çıkan örgü modelleri panço örnekleri
  3. Nişanlılık (Muhteşem Bir Açıklamayla)

Nişanlılık (Muhteşem Bir Açıklamayla)

Nişanlılık ne olduğunu ben bile daha tam anlayabilmiş degilim arkadaşlar.Ama şimdiki çocuklar herkesin gayet iyi anlayabileceği şekilde anlatmış anlamamak mümkün degil. NİŞANLILIK DÖNEMİNİN ANLAMI Oniki yaşındaki oğlan, ondört yaşındaki amca oğluna soruyor: - Abi ablam yakında nişanlanıyor biliyorsun... - Yaz sonu nikah varmış, bizim evde de konuşuyorlardı. - Ben sana bir şey sormak...
  4. Muhteşem bir Çanakkale Zaferi Hikayesi

Muhteşem bir Çanakkale Zaferi Hikayesi

Balıkesir’de Ali Sururi İlkokulu karşısındaki boşlukta, eski ayakkabı tamircisi, kır, pala bıyıklı bir ihtiyar olan Cevdet (Alkalp) dede vardı. Bir akşamüstü konu Çanakkale’ye gelince ağlamaya başladı. Ve devam etti…: “Rahmetli babam, Hafız Ali Çanakkale’de kaldığında, anamın karnında yedi aylıkmışım. Onu hiç tanımadım. Bir fotoğrafı bile yoktu. O günler çok zor günlerdi. Seferberliğin...

Sayfayı Paylaş