gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhteşem Facebook ve Msn Nikleri Lakapları Takma İsimleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem facebook ve msn nikleri lakaplar takma isimler yepyeni çok komik 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Forumumuzun msn nickleri ana başlığında en son 2012 en güzel msn nicklerini sizlerle paylaşmıştık melekler :) Şimdi de etrafımdan duyduğum araştırmalarımda bulduğum en komik gülmekten düşüp bayılabileceğiniz ,facebook ve msnde kullanabileceğiniz takma isimleri,lakapları sizlerle paylaşmak istiyorum :hihi:

yumuklu sucurta
    dove7güntesti
    nükleer başlıklı kız
    şuursuz manda
    werder veremem
    gebere jackson
    ağlaya jackson
    internettin hoca
    kertemeyen kele
    herbokolog
    nickmickyok
    oramakomaburamako
    inleyen beygir
    bir bakıp çıkacam
    kadir isterse
    burnumdan akan düşler
    beyaz itli prens
    durdurşunikahımemurbey
    kokan ayak
    göbek pamuğu
    asetilenasitin asetilmeyeni
    koyunkopyası
    tamteşekküllühastanedendeliraporu
    kol böreği
    gofrettin
    mülayim gergedan
    çekilin ben doktorum

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşem Facebook ve Msn Nikleri Lakapları Takma İsimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arapça Msn Nikleri

Arapça Msn Nikleri

arapça duvar yazıları arapça melek yazısı melek allah yazısı nick amin BESMELEYLE BAŞLAYALIMİNŞA’ALLAH بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم İÇİNİZDEN KİM BENİM KIRK HADİSİMİ ÖĞRENİR VE TAŞIR İSE( YAŞAMINDA UYGULAR İSE) KIYAMET GÜNÜ SALİH KİŞİLER İLE HAŞROLUNACAKTIR. 40 HADİS 1 اَلدِّينُ النَّصِيحَةُ قُلْنَا: لِمَنْ )يَا رَسُولَ اللَّهِ ؟( قَالَ: لِلَّهِ وَلِكِتَابِهِ...
  2. msn nickleri güzel nikler

msn nickleri güzel nikler

nikler guzel nikler guzelnıkler güzelnikler ﮓadﭭcﭭ....... ﮓﭭﮧﺄ......ﮕﭭvﺂﬠﻩrﺙM: 1-)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM 2-)ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm 3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП ÕГϋΨояμШ 4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »» 5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќàĶĻąŕđá HàЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм... 6-)ÚÏtŕaejdéŔ 7-)Pﯼ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™ ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи... уα нιç уσкмυşυм gιвι...
  3. aşkımmm msn ve facebook şifrelerini bennn çaldımmm:)

aşkımmm msn ve facebook şifrelerini bennn çaldımmm:)

itiraf ediyorum çirkin ördeğim içimde daha fazla tutamayacagım benden süphelenmedin ama bütün sifrelerini ben caldım.. ne yapayım sende gizli sorunu bu kadar kolay yapmasaydın..kuzucugumun msninde bayan msni falanda ekli degildi bosuna günahını almısım..cookkk pismanımmm..ve arkadaslar cesarete bakarmısınız emniyet görevlisinin sifrelerinden bahsediyorum bende ki deli cesareti valla korka...
  4. Galatasaray Msn Nikleri

Galatasaray Msn Nikleri

galatasaray, msn nikleri, süper nikleri, iletiler, en yeni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Galatasaray taraftarı meleklerimiz için galatasarayla ilgili msn nikleri ekliyoruz.. *Bas Koymusuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa''da Destan Yazdi Aslanlar, *Bas Koymusuz Cimbombom''un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum...
  5. Fenerbahçe Msn Nikleri

Fenerbahçe Msn Nikleri

fenerbahçe, msn nikleri, en harika iletiler, süper nikler, yepyeni, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Fenerbahçeli meleklerimiz için Fenarbahçeyle ilgili msn niklerimizi ekliyoruz.. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben Bir Fenerbahceli Olarak Cehenneme Girmeye Raziyim Derim. Bana Kartali Veya Cimbomu Tut Cennete Gireceksin? Deseler, Ben...

Sayfayı Paylaş