gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Muhteşem kalın bileklikler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kalın bileklikler Kışın taktığımız bilerzik,saat,künye veya bileklikler uzun kollu kıyafetler giyindiğimiz için görünmüyorlar:)Ancak yaz aylarında kısa kollu kıyafetler giyindiğimiz zaman bileğimize taktıklarımız rahatça görünür:)''Taktımı yakışan, göz kamaştıran, takıları seviyorum'' diyorsanız.İşte tam sizlik bileklikler burda:):):)

Artık ince bileklikler tahtlarını kalın bilekliklere devretti:)

Favori bilekliğim kesinlikle bu:):):)

Bu bilek de otantik tarzı takıları sevenler için:):):)

Muhteşem kalın bileklikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Taşli Kelepçe Bileklikler

Muhteşem Taşli Kelepçe Bileklikler

kelepçe bileklikler Bileklikler harikalar süperler :) Şimdi bu bilekliği takmayı istemeyecek tek bir kadın gösterin bana arkadaşlarım. Bu bileklikleri sizlere sunuyorum. Sakın benden istemeyin param yok alamam :D:D
  2. Muhteşem bileklik ve bilezik modelleri

Muhteşem bileklik ve bilezik modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Şimdi moda kalın bileklikler

Şimdi moda kalın bileklikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kalın renk renk bileklikler..

Kalın renk renk bileklikler..

Spor kıyafetlerinize konbine edebileceğiniz kalın bileklikler ben hepsini beğendim bakalım siz beğenecekmisiniz??

Sayfayı Paylaş