Muhteşem Kilyos

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Muhteşem Kilyos
kilyos, resimleri, bilgiler, plajı, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun melekler.

kilyos2-278.jpg

kilyos... muhteşemm denizzii ve dünyada çok nadir olan incecik sarı kumuyla benim vageçilmez tutkum kilyoss melekler. herkesin gitmesini tavsiye ederim cam gibi tertemiz az tuzlu karadenizzinn muhteşem suyunun tadını çıkarın melekler. ben kilyostan başkasını tanımam istanbul içerisin.. bir gidin bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz :D:D

Kilyos... Bir sahil köyünde yemek yemek, trafik kargaşasından uzak ve sakin bir ortamda deniz ve doğa içinde hafta sonu tatili ve dinlencesi yaşamak istiyorsanız, İstanbul Sarıyer ilçesinin bu güzel beldesi Kilyos'u ziyaret edebilir, yaz aylarında plaj ve deniz keyfini sürebilirsiniz.

Eski adı Kumköy olan ve Sarıyer'in Karadeniz sahil şeridinde bulunan bu sayfiye köyü, bir tarafı ormanlarla kaplı, diğer tarafı da deniz ile iç içe eşsiz bir tatil mekanıdır. Kumköy adı botanik açıdan çok zengin kumullardan gelmektedir.

Kilyos; Polonezköy, Ağva ve Şile gibi İstanbul'da hafta sonu aktiviteleri için en çok tercih edilen beldelerden birisi

. Kilyos denildiğinde İstanbulluların aklına öncelikle "plaj" ve "deniz" gelmektedir. Şirin bir sayfiye ve tatil beldesi olan Kilyos'un plajları, İstanbul'un en büyük ve temiz sahil şeridi olup Kilyos Burnu'ndan Gümüşdere Plajı'na kadar uzanmaktadır. Aynı zamanda İstanbul'da hafta sonu tatili, deniz ve doğa turizmi denince aklımıza gelen ilk alternatiflerdendir... Bu özellikleriyle İstanbul'un en önemli tatil beldelerinden biri olan Kilyos; Sarıyer'e 11, Taksim'e 32 ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 50 kilometre mesafededir.

canım istanbulda nerde yasıyorsun bilmiyorum ama kilyosu bende cok seviyorum gercekten mükemmel karaburunda var oraya hiç gitmedim anadolu kavağındanda tekneyle acılmak oldukca insana huzur verici :)

ben anadolu yakasında oturuyorum ama eşimin ablası kilyosta oturyo denize yürüyerek 5 dkk bizde hafta sonları genelde oraya gidiyoruz sabahtan akşama kadar o muhteşemm deniz, kum şahane bir ortammm yaa bayılıyorummm kilyosa sevgilimm oldu adetaa :D:D vazgeçilmez tutkumm kilyoss :D:D

ben sizinn için de yüzerimm siz üzülmeyinn sayın adminimmm hatta siz bana deyin ki asi sen orda kal denizden hiç çıkma deyin ben oradan hiç çıkmamm :hhh:

Geri