gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Kilyos

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

kilyos, resimleri, bilgiler, plajı, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun melekler.

kilyos... muhteşemm denizzii ve dünyada çok nadir olan incecik sarı kumuyla benim vageçilmez tutkum kilyoss melekler. herkesin gitmesini tavsiye ederim cam gibi tertemiz az tuzlu karadenizzinn muhteşem suyunun tadını çıkarın melekler. ben kilyostan başkasını tanımam istanbul içerisin.. bir gidin bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz :D:D

Kilyos... Bir sahil köyünde yemek yemek, trafik kargaşasından uzak ve sakin bir ortamda deniz ve doğa içinde hafta sonu tatili ve dinlencesi yaşamak istiyorsanız, İstanbul Sarıyer ilçesinin bu güzel beldesi Kilyos'u ziyaret edebilir, yaz aylarında plaj ve deniz keyfini sürebilirsiniz.

Eski adı Kumköy olan ve Sarıyer'in Karadeniz sahil şeridinde bulunan bu sayfiye köyü, bir tarafı ormanlarla kaplı, diğer tarafı da deniz ile iç içe eşsiz bir tatil mekanıdır. Kumköy adı botanik açıdan çok zengin kumullardan gelmektedir.

Kilyos; Polonezköy, Ağva ve Şile gibi İstanbul'da hafta sonu aktiviteleri için en çok tercih edilen beldelerden birisi

. Kilyos denildiğinde İstanbulluların aklına öncelikle "plaj" ve "deniz" gelmektedir. Şirin bir sayfiye ve tatil beldesi olan Kilyos'un plajları, İstanbul'un en büyük ve temiz sahil şeridi olup Kilyos Burnu'ndan Gümüşdere Plajı'na kadar uzanmaktadır. Aynı zamanda İstanbul'da hafta sonu tatili, deniz ve doğa turizmi denince aklımıza gelen ilk alternatiflerdendir... Bu özellikleriyle İstanbul'un en önemli tatil beldelerinden biri olan Kilyos; Sarıyer'e 11, Taksim'e 32 ve İstanbul Atatürk Havalimanı’na 50 kilometre mesafededir.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    canım istanbulda nerde yasıyorsun bilmiyorum ama kilyosu bende cok seviyorum gercekten mükemmel karaburunda var oraya hiç gitmedim anadolu kavağındanda tekneyle acılmak oldukca insana huzur verici :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben anadolu yakasında oturuyorum ama eşimin ablası kilyosta oturyo denize yürüyerek 5 dkk bizde hafta sonları genelde oraya gidiyoruz sabahtan akşama kadar o muhteşemm deniz, kum şahane bir ortammm yaa bayılıyorummm kilyosa sevgilimm oldu adetaa :D:D vazgeçilmez tutkumm kilyoss :D:D

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Plaja bak hizaya gel ya. Bu sıcak günlerde bu plajda olmak ve yüzmek lazımdı vallahi :)

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben sizinn için de yüzerimm siz üzülmeyinn sayın adminimmm hatta siz bana deyin ki asi sen orda kal denizden hiç çıkma deyin ben oradan hiç çıkmamm :hhh:

Muhteşem Kilyos konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem mağaralar

Muhteşem mağaralar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

hürremin arkadaşı maria hürrem sultanın arkadaşı maria hürrem sultan muhteşem yüzyıl kimdir muhteşem yüzyıldaki padişah kim Sevgili meleklerim; alt tarafı dizidir derken konu büyüdükçe büyüdü. Tarihi dizi yapmak sahiden zor işmiş bir kez daha gördük.Bakın bu tarihi dizinin yani ‘’Muhteşem Yüzyıl’ın’’ Muhteşem Hataları ; MUHTEŞEM YÜZYIL’IN MUHTEŞEM HATALARI (!) 1) Kanuni, Kur'an'ın...
  3. Muhteşem Yüzyıl'a Muhteşem Kutlama

Muhteşem Yüzyıl'a Muhteşem Kutlama

Muhteşem Yüzyıl, Muhteşem Yüzyıl dizisi, Muhteşem Yüzyıl hürrem, Muhteşem Yüzyıl Kanuni, Muhteşem Yüzyıl Mahidevran, Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl başarılarını eğlenerek kutlamışlar...Şimdi geçelim geceden notlara... Osmanlı İmparatorluğu'nun en ihtişamlı dönemini anlatan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin ekibi başarılarını eğlenerek kutladı Reyting rekorları kıran 'Muhteşem...
  4. Muhteşem Survivor!

Muhteşem Survivor!

muhteşem yüzyıl, survıvor, nihat doğan, sultan süleyman,survivor adası ayrıntılar burda arkadaşlarım Evet arkadaşlarım muhteşem yuzyıl ve survivor oyununu birleştirdik bakın ortaya ne çıktı:D:D Asena Valide Sultan, Nihat Sülüman, Tevfik Pargalı...Peki Ebru Destan Hürrem mi Mahidevran mı? Televizyonların sevilen ve rekorlar kıran dizi Muhteşem Yüzyıl ve yine insanları ekranlara...
  5. Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

muhteşem yüzyıl selfie, muhteşem selfie, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, bu sezon sona erecek olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları, selfie pozuyla sete veda ettiler. 12 gün sonra final yapacak olan dizi, 11 Haziran'da yayınlanacak 140. bölümüyle ekrana veda edecek Muhteşem Yüzyıl’da çekimler tamamlandı. Sete veda eden oyuncular ve teknik ekip mutluluk ve hüznü bir arada yaşadı. Bol...

Sayfayı Paylaş