gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

muhteşem örtüler

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller cnm teşşkürler :D

muhteşem örtüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuran'da Örtü Ayetleri

Kuran'da Örtü Ayetleri

kurancacom wwwkurancacom kurancacom rüyalar Mü'min kadınlara da söyle: "Gözlerini (harama çevirmekten) kaçındırsınlar ve ırzlarını korusunlar; süslerini açığa vurmasınlar, ancak kendiliğinden görüneni hariç. Baş örtülerini, yakalarının üstünü (kapatacak şekilde) koysunlar. Süslerini, kendi hocalarından ya da babalarından ya da oğullarından ya da kocalarının oğullarından ya da kendi...
  2. Bebek örgüleri - Kendim ördüm :)

Bebek örgüleri - Kendim ördüm :)

benim örgülerim örgülerim ve ben akıllı iple bebek örgüleri 2010 Meleklerim çok hamarat sayılmam ama elimden az iş gelir... Fazla uzun işler beni sıkar fakat minik hoş şeyleri yaparken zevk alarak yaprım.. Henüz bir bebeğim yok ama bebek örgülerineçok meraklıym.. Şuan koca teyze olmaya hazırlanıyorum... Şuan başlanmış ve bitmek üzere olan bir çok modelli örgülerim var fakat henüz bitmedikleri...
  3. Kızınıza Bayramlık Elbise Örün

Kızınıza Bayramlık Elbise Örün

örgü bebek elbiseleri bayramlık elbise modelleri bebek kıyafetleri örgü modelleri en güzel bayramlıklar bayramlık elbiseler Bayram yaklaştı çocuğunuza bayramlık alacaksınız...Bu bayram bayramlığı hazır almak yerine kendiniz örmek isterseniz en güzel elbise modelleri getirdim size melekler... Örgü bilmeyenlerin bile örmek isteyeceği en güzel örgü elbise modelleri :örgü::tik:...
  4. Matematikte örüntü nedir

Matematikte örüntü nedir

örüntü nedir matematikte örüntü nedir matematikte matematik matematik örüntü nedir, örüntü ne demek, örüntü, matematikte örüntü nedir, örüntü ne demektir, örüntüler nedir, örüntü nedir matematik, matematik örüntü nedir, örüntü nedemek, örüntü ne, Örüntü ; çoğunlukla uzaysal ve geometrik karaktere sahip, iki veya üç boyutlu bir nesne olarak düşünülebilir. Diğer bir ifadeyle örüntü,...
  5. Dantel Yatak Örtü Modelleri

Dantel Yatak Örtü Modelleri

dantel yatak örtüsü modelleri örgü yatak örtü, modelleri,renkleri, nasıl örülüyor, dantel yatak örtü modelleri buradan bulabilirsiniz Yatakları görünce aklıma direk uyku geliyor. Acaba bu aralar az mı yatıyorum desem. Zaten kimse çok yattığını kabul etmez. Hep bi 5 dakka daha da yatsak diye düşünürüz. Yataktan kalktıktan sonra da e işleri bizi bekler. Yatağımızı da ilk olarak toplarız....

Sayfayı Paylaş