gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem Ötesi Yatak Odaları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

muhteşem yatak odaları yatak odasi ne renk olmali odası rengi ne olmalı odası renk olmalı odasi renkleri Kızlar bu yatak odalarına bayılacaksınız bu yataklarda uyumak ayrı bir güzel olsa gerek :)

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Muhteşem Ötesi Yatak Odaları
    diyecek bişey bulamıyorum insan uyuyamaz bile tadını çıkarmak için hepsi birbirinde güzel bayıldım çok şıklar yatak odası alacaklar yada yenileyecekler için süper fikir oluruz yatak odası bambaska olmalı bencede tesekkürler adminim

3. SUDEMİR

SUDEMİR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim yatağım kocaman xxxL oLmalı... :) odam boş oLmalı..eşya ile dolu olmamalı :)

teşekkürler :)

4. nar

nar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için teşekkürler...

5. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    off süper ama bize lüx bunlar be ablam:(

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Cok dolu yaaa :S

Yatak odasimi, salonmu belli degil :D:D:D

Bence sadesi ve tek renkli olani daha $Ik duruo :)

7. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Geniş, ferah ve yatak odasına uygun olan eşyalarla donatılmış yatak odalarını seviyorum ben de. Eşyalar insanın üstüne üstüne gelmemeli... Salon gibi yerlerde koyu renkleri tercih etmeme rağmen yatak odasında açık renkleri çok seviyorum. Nedense daha iç açıcı geliyor, açık renk perdeler mesela.

Bu tam Uzak Doğu esintileri taşıyan bir yatak odası olmuş. Renkler birbirini çok hoş bir şekilde tamamlıyorlar. Bazı ufak detayları saymazsak minimalist bir yaklaşımla oluşturulmuş sade bir tasarım diyebiliriz. Ayrıca iddialı olması da sadeliğinden geliyor bence. Ancak görüntüde alan çok dar geldi bana, geniş ve ferah olmalı, minimalist tasarım, alan açısından da minimum olmasını gerektirmiyor benim için.

Aydınlatma konusunda da bu dekorasyonu beğendim, yatak odasında birden fazla seçenek olmalı ışık açısından. Ortamı değiştirebilmeli ama abajur, spot aydınlatma, avize seçimlerinde de çok dikkatli olunmalı. Bütün havayı bir anda bozabilir yanlış seçimler.

Seçilen örnekler için teşekkürler Pasim, sevgiler...

8. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] en aydınlık olanı bu bence ama bu bile çok dolu karmakarışık sade tercihim emeğine sağlık

Muhteşem Ötesi Yatak Odaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yatak odaları

Yatak odaları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yatak odaları

yatak odaları

yatak odaları mobilya kahverengidir..mobilyayı en asil gösteren renk kahverengidir diyorsanız işte tam sizlik yatak odaları..buyrun efendim...:)
  3. Muhteşem ötesi geLinLik modeLLeri...

Muhteşem ötesi geLinLik modeLLeri...

en güzel gelinlikler şık gelinlikler en şık gelinlik modelleri gelinlik modelleri güzel 2011 Çok HoşLar .. ALLAH herkese giymeyi nasip eder inşaLLah..
  4. Lazzoni Mobilya'dan Muhteşem Yatak Odaları

Lazzoni Mobilya'dan Muhteşem Yatak Odaları

lazzoni genç odaları lazzoni mobilya genç odası yatak odası fiyatları yatak takımları fiyat listesi Yeni evlenecek olanlar ya da yatak odalarını değiştirmek isteyenler Lazzoni'nin yeni sezon yatak odalarını mutlaka gidip görmelisiniz. Şimdi gidemem bir kaç model olsa da baksak diyorsanız o zaman bunlara bir göz atın. İşte sizin için seçtiklerim...

Sayfayı Paylaş