gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Muhteşem Saison Blanche Gelinlikleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

2013 yaz gelinlikleri 2013 gelinlik modelleri 2013 Gelinleri için hazırlanan birbirinden şık gelinlik modellerine Saison Blanche farkıyla bakalım. Kabarık gelinlikler yine revaçta aynı zamanda dantel işlemeleri de 2013’te yine kendini hissettirecek gibi duruyor. Gelinliklerde kırık beyazın esintileri yeni sezonda daha fazla hissediliyor. 2013 gelinleri için seçtiğimiz Saison Blanche gelinlik modellerini beğeninize sunuyoruz:

Muhteşem Saison Blanche Gelinlikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem 2009 gelinlikleri

muhteşem 2009 gelinlikleri

evlilik hazırlığı yapan hanım; 2009 un yepyeni muhteşem gelinlikleriyle güzelliğinize güzellik katacak tıpkı bir melek gibi olacaksınız.ben çok beğendim çok harikalar sizce nasıllar???*MeÇHUL*
  2. Muhteşem Gelinlik Modelleri

Muhteşem Gelinlik Modelleri

muhteşem gelinlikler muhteşem gelinlik modelleri en gelinlikler gelinliklere bak gelinlik Her sene ünlü modacılar değişik gelinliklerle karşımıza çıkıyorlar...İşte size en yeni gelinlik modellerinden birkaç model
  3. Muhteşem ötesi geLinLik modeLLeri...

Muhteşem ötesi geLinLik modeLLeri...

en güzel gelinlikler şık gelinlikler en şık gelinlik modelleri gelinlik modelleri güzel 2011 Çok HoşLar .. ALLAH herkese giymeyi nasip eder inşaLLah..
  4. Muhteşem Tesettür Gelinlikler

Muhteşem Tesettür Gelinlikler

türbanlı gelinlikler kapalı gelinlik modelleri 2011 Tesettürlü meleklerim gelinliğinizi de tesettürlü düşünüyorsanız sizlere harika modeller burada hepsi birbirinden güzel ve gözalıcı gerçekten bakmadan geçmeyin :D
  5. Pronovias'tan 2014 Muhteşem Gelinlik Modelleri

Pronovias'tan 2014 Muhteşem Gelinlik Modelleri

pronovias gelinlikler 2014 2014 pronovias gelinlik modelleri Sevgili melekler, Pronovias, 2014 yılı gelinlik modellerinde de yine romantizm havaları estirmeye devam ediyor. Kabarık etekler, uçuşan tüller ve görkemli duvakların yer aldığı 2014 Pronovias gelinlik modelleri göz kamaştırıyor. Farklılık arayanları da unutmayan marka onlar için de şık mini gelinlikler tasarlamış. En iyisi biz...

Sayfayı Paylaş