gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Süleyman Yeni Yıla Nasıl Girdi ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; muhteşem süleyman halit ergenç yeni yıla nasıl girdi konusunda bilgiler vermektdir.

Sevgili melekler, yayıona başladığı günden beri son derece ilgi çeken ve reytingleri altüst eden dizi Muhteşem Yüzyıl 'ın başrol oyuncusu Halit Ergenç, yeni yıla eşi ile Suada 'da girdi.

Muhteşem Yüzyıl'ın Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel, 2013’ü Yalın’ın sahne aldığı Suada’da karşıladı. Romantik şarkılar eşliğinde hem yeni yılı kutlayan hem de aşk tazeleyen ikili, Yalın’dan özel ilgi gördü. Ünlü şarkıcı, sık sık çiftin locasına yönelerek şarkılarını onlar için okudu.
    gecce.com

Muhteşem Süleyman Yeni Yıla Nasıl Girdi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı Makyajı ile Yeni Yıla En Güzel Siz Girin

Yılbaşı gecesi unutulmaz olmak istiyorsanız, büyüleyici bir makyaja ve saç stiline ihtiyacınız var demektir. İşte size adım adım yılbaşı gecesi makyajı: Yılbaşı makyajı Gözkapağına far: İlk adım yüzünüzü iyice temizledikten sonra, kaliteli bir fondöteni tüm yüze yedirmektir. Daha sonra makyaja gözlerden başlıyoruz. Göz kapağına baz olarak metalik açık kahve far sürülüyor. Bir parça pamukla...
  2. Yeni yıla yeni masalarla girin.

Yeni yıla yeni masalarla girin.

Cam masa modelleri yeni tasarımlar, evlerinize ve yazlıklarınıza, çalışma odanıza göre tasarlanmış, Çok şık yeni model cam masalar sizleri bekliyor artık. Yeni yıla yeni eşyalar ..
  3. Muhteşem Yüzyıl Kanuni Sultan Süleyman Yüzükleri,Takıları

Muhteşem Yüzyıl Kanuni Sultan Süleyman Yüzükleri,Takıları

sultan süleyman yüzüğü sultan süleyman yüzükleri süleymanın yüzükleri kanuni yüzüğü Muhteşem Yüzyıl dizisinde sarayın hanımlarının taktığı takılar kadar Kanuni Sultan Süleyman rolünü canlandıran Halit Ergenç'in taktığı takılarda son günlerin en moda takılarından... 925 Ayar Gümüş. Ürünün orta kısmı rose altın cila kaplama yapılmıştır. 15. yüzyıl Osmanlı saray takılarından esinlenerek...
  4. en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

en güzel yeni yıl makyajını nasıl yapabilirim

Yılbaşında galiba arkadaşlarla dışarı çıkacağız. % 90 :) Ve ben o gece çok güzel olmak istiyotum, çünkü bir sebebi var :) Bana yeni yıl partisi için en güzel makyaj nasıl yapabilirim yardım edermiisniz
  5. Yeni yıl için hediye fikirleri

Yeni yıl için hediye fikirleri

Farklı umutları ve heyecanları içinde barındıran yılbaşı kutlamalarında sevdiklerimizle geçirdiğimiz eğlenceli geceleri daha da farklı kılan ve yılbaşının olmazsa olmazları arasında yer alan hediyelerin ayrı bir güzelliği vardır. Gecenin eğlencesine anlam katan, sevdiklerimize verdiğimiz değeri ve sevgiyi göstermek için bir fırsat olan hediyelerle ilgili seçimlerde yakınlıklarına, yaşlarına...

Sayfayı Paylaş