gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem Taşli Kelepçe Bileklikler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

kelepçe bileklikler Bileklikler harikalar süperler :) Şimdi bu bilekliği takmayı istemeyecek tek bir kadın gösterin bana arkadaşlarım.
    Bu bileklikleri sizlere sunuyorum. Sakın benden istemeyin param yok alamam :D:D

2. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Muhteşem Taşli Kelepçe Bileklikler
    muhteşem bunlar yaa ben kelepçe hastasıyım zaten bunlarada bayıldım teşekkürler cnm emeğine sağlık..

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Muhteşem Taşli Kelepçe Bileklikler

kullandığım bir model ben zaten beyaz takı hastasıyım

Muhteşem Taşli Kelepçe Bileklikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bileklikler

Bileklikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Muhteşem bileklik ve bilezik modelleri

Muhteşem bileklik ve bilezik modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kelepçe sandaletler

kelepçe sandaletler

Önü açık kısa botlar ve gladyatör ayakkabılar bu yazın resmi ayakkabısı seçildi. Her yerde varlar. O kadar çoklar ki; şimdi değişiklik zamanı diyerek hibrit modelleri etrafı sarmaya çalışıyor. Bu yeni modelin illaki bilekte kelepçe tabir edilen kalınca bir parçası var. Ancak konumlandığı sandaletin üzeri açık, ya parmak arası, ya bantlı ya da tek parmaklı. Yazın trendi bu ayakkabı,...
  4. Muhteşem kalın bileklikler

Muhteşem kalın bileklikler

kalın bileklikler Kışın taktığımız bilerzik,saat,künye veya bileklikler uzun kollu kıyafetler giyindiğimiz için görünmüyorlar:)Ancak yaz aylarında kısa kollu kıyafetler giyindiğimiz zaman bileğimize taktıklarımız rahatça görünür:)''Taktımı yakışan, göz kamaştıran, takıları seviyorum'' diyorsanız.İşte tam sizlik bileklikler burda:):):) Artık ince bileklikler tahtlarını kalın bilekliklere...

Sayfayı Paylaş