gebe
  1. morkedi

morkedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem Yüzyıl 32. Bölüm Yorumları

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında morkedi tarafından paylaşıldı.

Mahidevran daha çok laf sok hürreme nolur hepini haketti :) Isabela da delirtsin oh ne güzel :) dizi de birinci olsun her zamanki gibi eleştirilere ne de güzel ccevap oluyo

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hürremde sokuyoo lafını esirgemiyoo mahiyi zavallı yaptıı hahahaha ayy ama bu dizi kısır döngüde hep yaa heycanı kalmadı sankiii ekşın olsun eccik zaman atlaması olsunnnn
    ama en güzeli malkoçoğluuu ayy çok yakıştı diziyeeeee:D:D iyiki girmişş o adamın bakışı aşkı çok güzel oluyo:D:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sıkıldım artık diziden 2-3 haftadır izlemiyorum bile...Hep aynı şeyler artık şehzadeler büyümeli ve dizide biraz hareket olmalı bence

4. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu hafta dizide ısabella saraya geliyor. Hürrem kıskançlık krizlerinde yeterince hareket olur bence :)

Aynı zamanda yine bu hafta tarihteki Molla kabız olayı işlencekmiş bence keyifli bir bölüm olacak, yeniden izlemeye başlamanız için iyi bir sebep :)

5. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

morkedi misin nesin hürremime laf etme hepiniz kıskanıyorsunuz özellikle senin gibi kendini beğenmişler çatlayın hürrem haseki sultan bir numara

6. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hürrem akıllı kadın. ama arada birinin ona haddini bildirmesi gerekiyor.
    neyse nikahı da alcak istediği mutlu mesut yaşar artık :)

Muhteşem Yüzyıl 32. Bölüm Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl 31. Bölüm Yorumları

Muhteşem Yüzyıl 31. Bölüm Yorumları

Fragman nasıl da yanıltmış bizi :) Kanuninin prensesi öldü göstererek planladığı strateji çok başarılıydı! Ayrıca İbrahim Paşa da dizide gitgide daha değerli hale geliyor.
  2. muhteşem yüzyıl 33. bölüm yorumları

muhteşem yüzyıl 33. bölüm yorumları

Molla kabız olayını çok az kişi bilir derslerde de az bahsedilir işlenmesi çok güzel olmuş. Teşekkkürler.
  3. Muhteşem yüzyıl 34. bölüm yorumları

Muhteşem yüzyıl 34. bölüm yorumları

Sadece konusuyla değil hatice sultanın oyunculuğuyla da ekrana kitleyen bir bölümdü. ama he rşeyin yanında sümbül ve gül ağaya bayılıyorum ben. bu bölüm ne kadar acıklı olsa da onlar eğlenceleriyle dengeledier diziyi.
  4. muhteşem yüzyıl 39. bölüm yorumları

muhteşem yüzyıl 39. bölüm yorumları

Bölüm her zamanki güzelliğindeydi ama o son hakikaten paha biçilemezdi. Ben Hürremin ne olursa olsun, çocuklarının canı söz konusu bile olsa sarayı bırakıp gideceğini düşünmüyorum. Zaten öyle bir duruda Kanuni de Valide'ye yapar yapacağını gibi
  5. muhteşem yüzyıl 40. bölüm yorumları

muhteşem yüzyıl 40. bölüm yorumları

ah be nigar kalfa resmen kendi kendini yaktın. hatice sultan engel olurmuş atlamasna :)

Sayfayı Paylaş