gebe
  1. banusay

banusay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

muhteşem yüzyıl 39. bölüm yorumları

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında banusay tarafından paylaşıldı.

Bölüm her zamanki güzelliğindeydi ama o son hakikaten paha biçilemezdi. Ben Hürremin ne olursa olsun, çocuklarının canı söz konusu bile olsa sarayı bırakıp gideceğini düşünmüyorum. Zaten öyle bir duruda Kanuni de Valide'ye yapar yapacağını gibi

muhteşem yüzyıl 39. bölüm yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyıl 30. Bölüm yorumları

Muhteşem yüzyıl 30. Bölüm yorumları

Gül Ağa ve Sümbül Ağanın kapışmasının hastasıyım :))) bu bölümde de çok güzeldi o sahneler. gerçi her anını büyük bir heyecanla izledik!
  2. Muhteşem Yüzyıl 31. Bölüm Yorumları

Muhteşem Yüzyıl 31. Bölüm Yorumları

Fragman nasıl da yanıltmış bizi :) Kanuninin prensesi öldü göstererek planladığı strateji çok başarılıydı! Ayrıca İbrahim Paşa da dizide gitgide daha değerli hale geliyor.
  3. Muhteşem Yüzyıl 32. Bölüm Yorumları

Muhteşem Yüzyıl 32. Bölüm Yorumları

Mahidevran daha çok laf sok hürreme nolur hepini haketti :) Isabela da delirtsin oh ne güzel :) dizi de birinci olsun her zamanki gibi eleştirilere ne de güzel ccevap oluyo
  4. Muhteşem yüzyıl 34. bölüm yorumları

Muhteşem yüzyıl 34. bölüm yorumları

Sadece konusuyla değil hatice sultanın oyunculuğuyla da ekrana kitleyen bir bölümdü. ama he rşeyin yanında sümbül ve gül ağaya bayılıyorum ben. bu bölüm ne kadar acıklı olsa da onlar eğlenceleriyle dengeledier diziyi.
  5. Muhteşem Yüzyıl 41. bölüm yorumları

Muhteşem Yüzyıl 41. bölüm yorumları

ne güzel bölümdü ya. yeni kanalında süper açılış oldu bence. en çok kanuninin kendi kendini sorguladığı sahneleri beğendim siz en çok hangi sahneyi sevdiniz merak ediyorum?

Sayfayı Paylaş