gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl 82.ci Bölüm Yeni Fragman

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu muhteşem yüzyıl son bölüm fragmanına yer vermektedir. Pargalı İbrahim paşanın artık sonu gelmeye başladı. Son dizi bölümlerin de artık bununla ilgili sinyaller veren senaristler. yakın bir zamanda pargalının ipini çekmeye hazırlanıyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinin 16 Ocak 2013 tarihli bölümünde ki fragmanlar ise Pargalı İbrahim Paşa'nın idamı ile ilgili görüntülere yer veriyor. İşte yayınlanan ve yine idam görüntülerini içeren yeni fragman sizlerle;

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Uuuuuiiiyyyyy yarin olsada izlesekkkk

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    O smiley nerden cikti hahahaa

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    ::D bilinçaltında yatan smileyler gün ışığına çıktı hahaha

karakuzu bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    yok yaaa muhtesem yüzyila karsi bilincaltimda böyyle seyler olamaasss hahaha belki ibrahim pasayi gördüm ondan icimdeki bu hisler pirtladi olabilir ama hahaha

Muhteşem Yüzyıl 82.ci Bölüm Yeni Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanı (25.bölüm)

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanı (25.bölüm)

muhteşem yüzyıl yeni sezon fragmanı 25.bölüm tanıtımı 14 eylül 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Son bölümüyle zihinlerde soru işaretleri bırakarak tatile giren Muhteşem Yüzyıl dizisi ,14 Eylül'den itibaren yeniden ekranlarda olacak melekler :) Show tv'nin bomba dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezonunun ilk fragmanında seyrettiğimize göre dizi birkaç yıl sonrasından devam ediyor.Çünkü...
  2. muhteşem yüzyıl 37. bölüm fragmanı

muhteşem yüzyıl 37. bölüm fragmanı

hürrem bu korkmak lazım :) Muhteşem Yüzyıl - 37.Bölüm - Fragman 1 - YouTube
  3. Muhteşem Yüzyıl 86 .Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 86 .Bölüm Fragmanı

Bu konu; Muhteşem Yüzyıl 86 .Bölüm Fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl tüm heyecanıyla devam ediyor. Taht kavgaları iyice kızışmaya başladı. Yakında kan dökülecek gibi görünüyor. Bakalım 86.bölümde bu hafta dizide neler oluyor ?.. http://www.youtube.com/watch?v=MPJwX643tjU
  4. Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm  İlk Fragmanı Burada!

Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm İlk Fragmanı Burada!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl 4.sezon ilk fragman Sevgili melekler, bu yıl 4.sezonu izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Aradan yıllar geçmiş ve şehzadelerin büyümüş olduğunu göreceğimiz yeni sezonun ilk fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104.Bölüm Tanıtım Fragmanı

muhteşem yüzyıl 104.bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl yeni sezon ilk bölüm, muhteşem yüzyıl yeni sezon 104.bölüm Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni oyuncuları ve gittikçe ilginçleşen konusuyla merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezon 104. bölüm tanıtım fragmanını bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz. Dizi 18 Eylül çarşamba akşamı başlayacak. [media]

Sayfayı Paylaş