gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl dizisi, muhteşem yüzyıl dizisi başlama tarihi, muhteşem yüzyıl dizisi yayın tarihi
    Sevgili melekler, yeni dizi sezonunun belki de en çok merakla beklenen dizisi olan Muhteşem Yüzyıl, yeni transferleri ve karakteriyleriyle çok yakında başlayacak. Dizi meraklılarının Eylül ayında başlayacağını ümit ettikleri dizinin geçen yol olduğu gibi yine 11 Eylül Çarşamba günü başlaması bekleniyor. Bu arada dizinin final tarihi de belli oldu. Muhteşem Yüzyıl dizisi 2014 Mart ayında ekranlara veda edecek..

muhtesem-yuzyil.jpg

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Ne Zaman Başlıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Muhteşem yüzyıl dizisi ne zaman bitiyor ne zaman sona erecek ve sonunda hikayeyi bilenler için ne olacak merak ediyorum yazar mısınız banaaaa hadi yhaa :)
  2. Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bu hafta diye duymuştum ama emin değilim acaba Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bilen var mı?
  3. İntikam Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

İntikam Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Bu konu intikam dizisi yayın tarihi hakkında bilgilere yer vermektedir. çok yakın da kanal D ekranların da başlayacak yepyeni dizi İntikam, izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor. Beren Saat'in başrolünü oynadığı dizi, Amerika'nın en çok izlenen dizisi konusunu “Revenge” den alıyor. 2013 Ocak ayın da başlayacak olan dizi bakalım nasıl bir hayran kitlesi oluşturacak bunu şimdilik kestirmek...
  4. Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl severler :D Acaba bu dizi ne zaman bitecek?Hem bitmesini istiyorum merak ediyorum hem de bitmesin diyorum :D
  5. Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Final Yapacak?

Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Final Yapacak?

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl final, muhteşem yüzyıl final tarihi Sevgili melekler, ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin ne zaman final yapacağı merak konusu. Posta yazarı Mesut Yar, Muhteşem Yüzyıl'ın final tarihi ile ilgili olarak köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı... “Muhteşem Yüzyıl” (Star TV) için erken final...

Sayfayı Paylaş