gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Valide Sultan ayrıılığı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl valide sultan ölümü muhteşem yüzyıl valide sultan neden ayrıldı

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Muhteşem Yüzyıl dizi fanatiği olan tüm misafirler, sizlere Muhteşem Yüzyıl dizisinden şok ayrılık haberi sunuyor ve bu sezon sonunda Valide Sultan'ın diziden ayrılacağını duyuruyoruz.

Muhteşem Yüzyıl"ın Valide Sultan'ı Nebahat Çehre, sezon finalinde diziden ayrılacağını açıkladı.

"Son senem artık yokum"

"Valide Sultan sezon sonunda ölüyor. Aslına bakarsanız tarihsel örgüye göre uzun bile yaşadı. Çocuklar doğdu, büyüdü, o hâlâ hayatta. Zaten daha önce ölmesi gerekirdi" diyen Çehre, bu finalin ardından bir süre dinlenmek istediğini de sözlerine ekledi: "Yedi senedir durmaksızın çalışıyorum. O nedenle yeni proje tekliflerini geri çevirmeye başladım. Üç dört ay tatil yapacağım."Bu arada Çehre ile birlikte Malkoçoğlu karakterini canlandıran Burak Özçivit de diziye veda etmeye hazırlanıyor. Malkoçoğlu için bu akşam ekrana gelecek bölümde idam kararı çıkacak. Ancak kararın uygulanıp uygulanmayacağı bir sonraki bölümde kesinlik kazanacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Valide Sultan ayrıılığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan resimleri Nebahat Çehre

Muhteşem Yüzyıl Valide Sultan resimleri Nebahat Çehre

valide sultan muhteşem yüzyıl valide sultan nebahat çehre muhteşem yüzyıl haseki nebahat çehre Muhteşem yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan sülayman'nın annesi rölündeki Nebahat Çehre namı diğer valide sultan resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  2. Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

Muhteşem Valide Sultan 15 yıldır aşksız

muhteşem yüzyıl valide sultan, muhteşem yüzyıl nebahat çehre, nebahat çehre aşkı, nebahat çehre yaşı Muhteşem Yüzyıl'ın Valide Sultan'ı yaşına rağmen büyüleyici güzelliği ile 15 yıldır aşkıszımış Melek'lerim. Ben bu haberi görünce "nasıl olur, o kadar da güzel bir kadın" demiştim. Ama aşk işte güzelliğe bakmıyor değil mi Melek'ler? :) İşte o haber! Muhteşem kadın 15 yıldır...
  3. Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu

Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu

Valide Sultan Nebahat Çehre Muhteşem Yüzyıl'dan Ayrılıyormu arkadaşlar sebebi ne bunun ölecekmiş diyorlar bu doğrumu?
  4. Hürrem Sultan Muhteşem Yüzyıl Dizisini Terk Etti!

Hürrem Sultan Muhteşem Yüzyıl Dizisini Terk Etti!

hürrem sultan muhteşem yüzyıl hürrem sultan diziden ayrıldımı muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek Star tv ekranlarının Çarşamba akşamları reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli zor ve sıkıntılı günler yaşıyor. Tükenmişlik sendromu teşhisi konulan Meryem Uzerli, dizi setini terk ederek sevgilisi ile birlikte tatile çıktığı öğrenildi....
  5. Muhteşem Yüzyıl kösem sultan fragmanı

Muhteşem Yüzyıl kösem sultan fragmanı

muhteşem yüzyıl kösem sultan fragmanı,muhteşem yüzyıl kösem sultan kim,muhteşem yüzyıl kösem sultan hangi kanalda,muhteşem yüzyıl kösem sultan karakterini kim oynayacak,muhteşem yüzyıl kösem sultan ne zaman başlıyor Muhteşem Yüzyıl”ın final bölümünde 2015 Eylül olarak anons edilen “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” için kollar sıvandı. 20 bin metrekarelik dış dekor ve kostüm tasarımları için kreatif...

Sayfayı Paylaş