gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem yüzyıl dizisindeki saç tokaları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl saç tokaları muhteşem yüzyıl taçları taçları satın al hürrem tokaları hürrem tokası Kızlar biliyorsunuz son zamanların gözde dizisi Muhteşem Yüzyıl oyuncularının dizide taktıkları bütün takılar moda oluyor...Hürrem yüzüğü gibi dizideki bayanların taktığı saç tokalarıda son zamanların en gözde takıları arasında...

Takı ve mücevherde eskiye dönüş yaşanıyor. Zümrüt, pırlanta, yakut, elmas gibi değerli taşlarla süslenen, ihtişamıyla göz alan mücevherlerde Osmanlı etkisi kendini iyiden iyiye hissettiriyor. Ünlü mücevher markalarından Boybeyi de Hürrem adlı koleksiyonuyla görkemli tasarımları sadece müşterileriyle değil televizyon izleyicileriyle de buluşturuyor.Son günlerin en çok konuşulan dizisi Muhteşem Yüzyıl için sarayların tüm ihtişamını mücevherlerde toplayan Boybeyi, pırlanta, zümrüt ve elmas ağırlıklı tasarımlar hazırladı. Bunların yanında dizide hanım oyuncuların taktıkları taşlı saç tokaları,taçlar hanımlarında büyük ilgisini çekiyor

serrasudan, TUNAA ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay vallahi cok güzeller ya bayıldım. Bewndemi alsam ne böyle birsey saçlarımda uzun güzelde olur sankim..
    Yakışırmı kızlar banada acep?

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayy bende çok beğeniyorum bu tokları :) Bu dizi takı sektöründe modanın kalbi oldu resmen :) Yakında kıyafetleride moda olur inş :D:D Ben öyle uzun kuyruklu, pelerinli elbiseleri severim, giyinmekte isterim :D:D Düşünsenize günlük hayyatta bu tarz kıyafetler moda :D:D

Paylaşımın için tşkler ortim :kiss:

ßeLeN bunu beğendi.
  4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. arzuizmm35

arzuizmm35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben bunlara bayıldım.kına gecem var takmak istiyorum.Nerden bulabilirim.Yaptırbilir miyim acaba .Bilgisi olan varsa yardım etsin. Teşekkürler

6. ates

ates Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa bende bu tokaları çok beğeniyorum ve kına gecemde takmak istiyorum ama ankaranın altını üstüne getirdim bulamadım nerden temin edebilirim lütfen lütfen lütfen cevap yazın

7. kantsız meleq

kantsız meleq Forum Okuru

ya benim yıl sonu partim var bu taçlardan istiyorum ama bulamıyorum nerde bulabilirm bu saç takılarından ? lütfen yardımcı olun

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar kapalı çarşı ve mercan yokuşunda acayip fazla var bunlardan ve ben kına gecem için alıyorum:D alınca resmini koyar nerden kaça aldıgımı söylerim sizlere :)

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Merhaba kızlar muhteşem yüzyıl taçlarını kendimce el emeğimle yapıyorum.Görmek ve satın almak isterseniz beklerim.

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet görmek ve almak isterim ama nasıl görebilirim? :D

Muhteşem yüzyıl dizisindeki saç tokaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Dizisi Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Resimleri

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl dizi resimleri resimleri resimler görseller Fragmanlarının yayınlanmaya başladığı günden itibaren binlerce şikayet alan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisi bir o kadar izlenme rekorları kırıyor melekler...Özetleri bile çoğu tv programından çok fazla reyting alan diziye ait birkaç kare... Özellikle Hürrem Sultan'ın Kelime-i Şahadet...
  2. Muhteşem Yüzyıl dizisi senaristinden suçlamalara cevap

Muhteşem Yüzyıl dizisi senaristinden suçlamalara cevap

Muhteşem Yüzyıl'ın senaryosunu yazan Meral Okay, son dönemde yaşanan tartışmaları ve onun etrafında gelişen olaylarla ilgili görüşlerini anlatmış ve bakın bakalım röportajda hangi önemli hususlara değinmiş.Bu röportajla filme ilgili düşünceleriniz daha rahat oturacaktır,merak ettiğiniz birçok sorunun cevabı da burada ; Muhteşem Yüzyıl dizisi senaristinden suçlamalara cevap: Muhteşem...
  3. Muhteşem Yüzyıl Dizisindeki Komik Hata!

Muhteşem Yüzyıl Dizisindeki Komik Hata!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl hataları, muhteşem yüzyıl hatalı sahneler Sevgili melekler, yeni sezonun ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyen Muhteşem Yüzyıl'da, hayranlarının dikkati sayesinde gözden kaçan bir hata ortaya çıktı. Yeni sezonda şehzadeleri büyümüş olarak izlediğimiz dizide haliyle yeni oyuncular yerini aldı. Fakat komik olan şuydu ki, kahverengi gözlü olan Şehzade Selim...
  4. Fatih Dizisi mi Muhteşem Yüzyıl mı?

Fatih Dizisi mi Muhteşem Yüzyıl mı?

fatih dizisi, muhteşem yüzyıl dizisi, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan Fatih dizisi doğal olarak hemen yayına girdiği günden beri reyting rekorları kıran ve pek çok tartışmayı da beraberinde getiren Muhteşem Yüzyıl dizisiyle kıyaslandı. Türk televizyon tarihinin en yüksek bütçeli dizisi olmasıyla dikkat çeken Fatih dizisi, sosyal medyaya da bomba gibi...
  5. Muhteşem Yüzyıl Dizisi Dolunay Soysert Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Dolunay Soysert Kimdir?

muhteşem yüzyıl dolunay soysert, dolunay soysert kimdir, dolunay soysert hayatı Sevgili melekler, başarılı oyuncu Dolunay Soysert dün yayınlanan bölümünde Donna Gracia rolüyle reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl kadrosuna dahil oldu. Bilmeyenler ve hatırlamak isteyenler için Dolunay Soysert hayatı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz... Dolunay Soysert, 25 Mart 1973...

Sayfayı Paylaş