gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl Firuze Öldü mü ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; muhteşem yüzyıl firuze öldü mü hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, ekranların soluksuz izlenen reyting rekortmeni dizilerinden Muhteşem Yüzyıl bu hafta da heyecanlı bir finalle son buldu. Daha önce Hürrem Sultan tarafından zehirlenilmeye çalışılan ve Nigar Kalfa sayesinde kurtulan Firuze bu bölümün sonunda yine Hürrem Sultan tarafından asıldı ve dizi o anda sona erdi. Acaba Firuze ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl dizi,sinin yapımcısı Timur Savcı daha önce yaptığı bir açıklamda Hürrem'in Firuze'nin de hakkından geleceğini söylemişti. Yani bu sefer olmasa bile Firuze'nin ölümü bir daha ki sefere mutlaka Hürrem'in elinden olacak :D:D

Muhteşem Yüzyıl Firuze Öldü mü ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Ölünce Ölmüş mü Olacağız??

Karanlıktaymışlar. İki embriyo, bir ana rahminde... Her şeyden habersiz bekleşiyorlarmış, sudan bir beşiğin içinde... Sarılıp birbirlerine, karanlıkta uyumuşlar öylece... Haftalar geçmiş, ikizler gelişmiş. Elleri, ayakları belirginleşmiş. Gözleri çıktıkça meydana, İkisi de çevrede olup biteni fark...
  2. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  3. Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl süleymanın okuduğu şiir ibrahimin okuduğu şiir yüzyılda ibrahimin süleyman maria sevişme Yaklaşık beş haftadır milletçe “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle; dolayısıyla Kanuni Sultan Süleyman’la, Hürrem’le, Pargalı İbrahim’le yatıp kalkıyoruz. Daha fragmanlar dönerken isyan çıktı, “Vay, ecdadımıza ha” diye ayaklandı kimileri. Hem yapımcılar, hem oyuncular, hem de...
  4. Muhteşem yüzyıl yavrum büyür mü ola ninnisi

Muhteşem yüzyıl yavrum büyür mü ola ninnisi

Kızlar ya az önce Hürrem bir ninni söyledi hani şu yavrum büyür mü ola sözlerinden olan ninni. Bana o ninninin sözleri lazım, lütfen yardım :)
  5. Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm "Var Git Ölüm"Sözleri"

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm "Var Git Ölüm"Sözleri"

muhteşem yüzyıl son bölümde çalan şarkı, muhteşem yüzyılda ölüm var git sözleri, ölüm var git kim söylüyor Ekranların ilgiyle izlenen sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl finali için artık geri sayım başladı. Dizinin 4 Haziran 2014 tarihin de oynanan son bölümün de kardeş ve yeğen katili olan şehzade Selim kardeşi Beyazıd ve 4 yeğenini boğdurarak öldürttü... Son sahneler de devreye bir müzik girdi...

Sayfayı Paylaş