gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan güzelmiydi hürremin konuşma tarzı hürremin konuşmaları hürrem konuşmaları muhteşem yüzyıl sultan konuşması [​IMG]

Fragmanları olsun oyuncu kadrosu olsun çok fazla ilgimi çeken bir dizi oldu.Sabırsızlıkla başlamasını bekliyorum.Bakalım fragmanları kadar güzel mi.

Ayrıca Hürrem Sultan rolü için yapımcı uzun uzun araştırma yapmış.8 ay süren araştırmaların sonunda rol, Almanya'da birçok dizi, film ve tiyatro oyununda yer alan Alman asıllı Türk oyuncu Meryem Uzerli'ye verilmiş.

Bence cuk oturmuş Meryem Uzerli bu role. Konuşma tarzı ve güzelliğiyle oldukça dikkat çekici.

İşte Kanuni ve Hürrem'den bir kaç poz...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tarih ödevim kanuni sultan dı :D hürrem sultanın normalde rus asıllı olduğunu biliyorum bakalım dizi nasıl olucak.

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    izleyelim görelim :)

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    benimde çok dikkati çekti hayalim bende sabırsızlıla bekliyorum oyuncu kadrosu süper dizininde bir o kadar güzel olacağından eminim :)

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Sabırsızlıkla bekliyorum diziyi...Umarım beklediğimize değer

Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanuni ve Hürrem Sultanın Aşkı

Kanuni ve Hürrem Sultanın Aşkı

hürrem sultan hürrem sultanın resimleri sultanın resmi sultan fotoğrafları gercek resmi Muhteşem Yüzyıl dizisi başladı ama, şimdiden protestolarda hat safhada.. Bende merak edip bu aşkı araştırdım.. İşte güzel bir mektupla ekli alıntı.. Ülkeler fatihi Kanuni Sultan Süleyman'ın gönlünü ı Hürrem Sultan fethetti. Muhteşem Süleyman' ın Hürrem Sultan'a aşkı sevgili karısının kolları ve...
  2. Muhteşem Yüzyıl Hürrem kimdir hayatı ?

Muhteşem Yüzyıl Hürrem kimdir hayatı ?

hürrem kim hürrem sultanın resmi muhteşem yüzyıl kim muhteşem yüzyıldaki Konuyu açmadan önce arkadaşlarım, Tarihteki Hürrem Sultana bir göz atalım isterseniz. Hürrem Sultan; Doğumu: 1506 - Ölümü: 1558 Doğum adı: Aleksandra Lisowska, Avrupa'da Roxelana olarak bilinir) Osmanlı padişahı I. Süleyman'ın (Kanuni Sultan Süleyman) eşi ve sonraki padişah II. Selim'in annesidir. Bir Osmanlı...
  3. Muhteşem Yüzyılda Hürrem ve Bebeği Ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyılda Hürrem ve Bebeği Ölecek mi ?

muhteşem yüzyıl hürrem ölecek mi muhteşem yüzyılda hürrem ölecek mi mühteşem yüzyıl mehmet i kim oynayacak Bugün oynayacak diziyi bi ele alalım arkadaşlarım. Sizce Hürrem ve bebeği ölecek mi ? Yeni sezonda oynayan dizilerin sonunu bir türlü tam olarak tahmin edemez olduk misal EZELİN SEZONU NASIL OLACAK diye bir konumuz var oradad yorumları yazdık ama, yinede tam olarak bilemiyoruz nasıl yada...
  4. İşte Bosnalı Hürrem ve Kanuni !

İşte Bosnalı Hürrem ve Kanuni !

Bu konu; bosnalı hürrem ve kanuni hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de ilgişyle izleniyor. Yurtdışında da ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi Bosna'da bir yarışma yapılmasına sebep olmuş. Hürrem ve Kanuni 'nin benzerlerini arayan kanal kendilerine yollanan yüzlerce fotodan en çok benzeyenleri seçmiş :D:D Tesanj...
  5. Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Merhaba.Bugün sevgililer günü biliyorsunuz.Kanuni de Hürremine çok güzel şiirler okuyor hep.Lütfen o şiirleri bu sayfadan paylaşabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş