gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl Maria Resimleri (Burcu Tuna)

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl maria burçu tuna burcu tuna muhteşem yüzyıl burcu hürrem sultanın arkadaşı maria Muhteşem yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan ın en yakın arkadaşı olarak bilinen dizideki ismi Maria gerçek ismi Burcu Tuna olan oyuncunun resimlerini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Muhteşem Yüzyıl Maria Resimleri (Burcu Tuna) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Dizisi Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Resimleri

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl dizi resimleri resimleri resimler görseller Fragmanlarının yayınlanmaya başladığı günden itibaren binlerce şikayet alan Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisi bir o kadar izlenme rekorları kırıyor melekler...Özetleri bile çoğu tv programından çok fazla reyting alan diziye ait birkaç kare... Özellikle Hürrem Sultan'ın Kelime-i Şahadet...
  2. Muhteşem Yüzyıl Matrakçı Nasuh Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Matrakçı Nasuh Resimleri

muhteşem yüzyıl matrakçı nasuh muhteşem yüzyıl matrakçı kim nasuh oyuncuları Muhteşem Yüzyıl dizisinde yer alan Matrakçı Nasuh resimlerini sizlerle paylaşıyorum.
  3. Muhteşem Yüzyıl Cansu Dere Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Cansu Dere Resimleri

Bu yazı Muhteşem Yüzyıl dizi oyuncusu Cansu dere hakkında resimlere yer vermektedir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Firuze karakterini canlandıran Cansu Dere Sultan Süleyman'ın yeni gözdesi... Hürrem Sultan son haftalarda kıskançlık krezlerine girerek Süleyman'la halvet yapan kişiyi öğrenmek için elinden geleni yapıyor. Sözde aşkı uğruna birçok günahsız cana kıyan Hürrem Sultan bana göre aşık...
  4. Muhteşem Yüzyıl Deniz Çakır Resimleri

Muhteşem Yüzyıl Deniz Çakır Resimleri

Bu konu Deniz Çakır muhteşem yüzyıl dizisinde yer aldığı haberine yer veriyor. Ekranların reyting rekorları kıran ve seyirciyi her hafta ekran başına bağlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinin son transferi Deniz Çakır oldu. 2 Ocak Çarşamba gecesi diziye dahil olan Deniz Çakır, sultan Süleyman ve Hatice Sultan'nın kardeşi Şah sultan karakteri ile diziye dahil oldu. En son İffet dizisin de karşımıza...
  5. Merve Boluğur Muhteşem Yüzyıl Resimleri

Merve Boluğur Muhteşem Yüzyıl Resimleri

merve boluğur resimleri, merve boluğur muhteşem yüzyıl, merve boluğur 2014 Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi "Muhteşem Yüzyıl" Hürrem Sultan dan sonra Merve Boluğur ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizide Nurbanu sultanı canlandıran ve dizide ki rol arkadaşı Engin Öztürk(Sarı Selim) ile aşk yaşayan Merve Boluğur'un rol aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinden...

Sayfayı Paylaş