Muhteşem Yüzyıl Muhibbi Şiiri

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

muhibbi şiirleri muhteşem yüzyıl şiir muhteşem yüzyılda okunan şiir yüzyıl şiirleri muhibbinin Muhteşem Yüzyıl dizisinde İbrahim paşanın Kanuni Sultan Süleyman için söylediği şiir Muhibbi sözlerini sizler için paylaşıyorum.

Muhteşem Yüzyıl İbrahim paşa'nın ve Kanuni Sultan Süleyman'ın Söylediği Şiir
    Muhteşem Yüzyıl Muhibbinin Yüksek Şiiri

Dostum; ben gönlümü senden yana yolladım..

onun bir daha benden yana gelmesi mümkün değil..
    ey yay kaşlı, okun ne zaman göğsümden yana doğrulsa,

o okun ucundaki demirden yana göğsümü germezsem,

erkek değilim..

ey dost gönlümü aldın..

şimdi maksadın cânım ise,

ben cânımı ve bâşımı çoktan koydum bu yolun üstüne..

Muhteşem Yüzyıl Muhibbi Şiiri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl süleymanın okuduğu şiir ibrahimin okuduğu şiir yüzyılda ibrahimin süleyman maria sevişme Yaklaşık beş haftadır milletçe “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle; dolayısıyla Kanuni Sultan Süleyman’la, Hürrem’le, Pargalı İbrahim’le yatıp kalkıyoruz. Daha fragmanlar dönerken isyan çıktı, “Vay, ecdadımıza ha” diye ayaklandı kimileri. Hem yapımcılar, hem oyuncular, hem de...
  2. Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

hürremin arkadaşı maria hürrem sultanın arkadaşı maria hürrem sultan muhteşem yüzyıl kimdir muhteşem yüzyıldaki padişah kim Sevgili meleklerim; alt tarafı dizidir derken konu büyüdükçe büyüdü. Tarihi dizi yapmak sahiden zor işmiş bir kez daha gördük.Bakın bu tarihi dizinin yani ‘’Muhteşem Yüzyıl’ın’’ Muhteşem Hataları ; MUHTEŞEM YÜZYIL’IN MUHTEŞEM HATALARI (!) 1) Kanuni, Kur'an'ın...
  3. Muhteşem yüzyıl takıları

muhteşem yüzyıl kıyafetleri muhtesem yuzyil kiyafetleri muhteşem yüzyıl takıları muhtesem yuzyil takilari atasay takıları [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  4. 'Muhteşem Yüzyıl' Cannes’da

'Muhteşem Yüzyıl' Cannes’da dünyaya tanıtılacak çok iyi ya değil mi Melekler? "Muhteşem Yüzyıl" dizisi, 6 Nisan’da Cannes’te düzenlenecek partide, dünya televizyon patronları ve dünya basını ile buluşacak. Global Agency’den yapılan açıklamada, Türk dizilerini dünyaya açan Global Agency’nin Üst Yöneticisi (CEO) İzzet Pinto’nun, dünya format satış haklarını aldığı Muhteşem Yüzyıl...
  5. Muhteşem Yüzyıl'a Muhteşem Kutlama

Muhteşem Yüzyıl, Muhteşem Yüzyıl dizisi, Muhteşem Yüzyıl hürrem, Muhteşem Yüzyıl Kanuni, Muhteşem Yüzyıl Mahidevran, Ekranların sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl başarılarını eğlenerek kutlamışlar...Şimdi geçelim geceden notlara... Osmanlı İmparatorluğu'nun en ihtişamlı dönemini anlatan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin ekibi başarılarını eğlenerek kutladı Reyting rekorları kıran 'Muhteşem...
  6. Muhteşem Yüzyıl hataları

muhteşem yüzyılda yapılan hatalar muhteşem yüzyıl yanlışlıkları muhteşem yüzyıl hataları, hata, hatası, dizideki hatalar nelermiş buyrun öğrenelim arkadaşlar. Reyting rekorları kıran "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde yapılmış olan muhteşem hataları bu yazımızda sizlere sunuyoruz Melek'ler:) Bakalım muhteşem dizide, nasıl hatalar yapılmış :) 200 yıllık ‘muhteşem' hata Muhteşem...
  7. Muhteşem yüzyıl yüzükleri

muhteşem yüzyıl yüzük, yüzükleri, yüzüğü, hürrem yüzüğü, sultanların yüzük modeleri burada arkadaşlar. "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde sıçka gördüğümüz, taşının büyüklüğü ile sultanların yüzüğü olmayı hak eden, özellikle de Hürrem yüzüğü olarak bildiğimiz modelleri sizlerle burada paylaşıyoruz Melek'ler.
  8. Muhteşem Yüzyıl Ekibinden Muhteşem Jest!

muhteşem yüzyıl, oyuncuları, jest yaptılar, korunmaya muhtaç çocuklar, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bu gece düzenlenen anlamlı gecede, Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları muhteşem bir jeste imza attılar. Meryem Uzerli,Halit Ergenç,Nur Fettahoğlu başta olmak üzere dizi ekibi Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı...
  9. Muhteşem Yüzyıl "Ben İbrahim" Şiiri

Bu konu; Muhteşem Yüzyıl "Ben İbrahim" Şiiri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda Muhteşem Yüzyıl dizisinden bir karakter daha kaydı gitti. Haftalardır beklenen Pargalı nasıl ve ne zaman ölecek sorusunun cevabı da böylece verilmiş oldu. Kanuni'nin şüpheleri ve güvenini kaybetmesinin ardından Pargalının da sonu geldi. Bu sayfamızda sizlere şimdiye...
  10. Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

muhteşem yüzyıl selfie, muhteşem selfie, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, bu sezon sona erecek olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları, selfie pozuyla sete veda ettiler. 12 gün sonra final yapacak olan dizi, 11 Haziran'da yayınlanacak 140. bölümüyle ekrana veda edecek Muhteşem Yüzyıl’da çekimler tamamlandı. Sete veda eden oyuncular ve teknik ekip mutluluk ve hüznü bir arada yaşadı. Bol...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. muhibbi ey dost

,
  2. dostum ben gönlümü senden yana yolladım

,
  3. ey dost şiirler

,
  4. ey dost siirleri