Muhteşem Yüzyıl Muhibbi Şiiri

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

muhibbi şiirleri muhteşem yüzyıl şiir muhteşem yüzyılda okunan şiir yüzyıl şiirleri muhibbinin Muhteşem Yüzyıl dizisinde İbrahim paşanın Kanuni Sultan Süleyman için söylediği şiir Muhibbi sözlerini sizler için paylaşıyorum.

Muhteşem Yüzyıl İbrahim paşa'nın ve Kanuni Sultan Süleyman'ın Söylediği Şiir
    Muhteşem Yüzyıl Muhibbinin Yüksek Şiiri

Dostum; ben gönlümü senden yana yolladım..

onun bir daha benden yana gelmesi mümkün değil..
    ey yay kaşlı, okun ne zaman göğsümden yana doğrulsa,

o okun ucundaki demirden yana göğsümü germezsem,

erkek değilim..

ey dost gönlümü aldın..

şimdi maksadın cânım ise,

ben cânımı ve bâşımı çoktan koydum bu yolun üstüne..

Muhteşem Yüzyıl Muhibbi Şiiri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Ekibinden Muhteşem Jest!

muhteşem yüzyıl, oyuncuları, jest yaptılar, korunmaya muhtaç çocuklar, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bu gece düzenlenen anlamlı gecede, Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları muhteşem bir jeste imza attılar. Meryem Uzerli,Halit Ergenç,Nur Fettahoğlu başta olmak üzere dizi ekibi Sait Halim Paşa Yalısında düzenlenen Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı...
  2. Muhteşem Yüzyıl Yapım Belgeseli

birinci bölümünüü geçen hafta izlediğimiz muhteşem yüzyıl yapım belgeselinin ikinci bölümü bu perşembeymiş kaçırmamak lazım
  3. Muhteşem Yüzyıl Melisa Sözen

Muhteşem Yüzyıl Melisa Sözen Muhteşem Yüzyıl cariye nora Bu çarşamba yayınlanacak oaln Muhteşem Yüzyıl'ın yeni bölümünde Melisa Sözen yeni oyuncu olarak ekibe giriyor. Melisa Sözen Hırvat asıllı bir cariye Olan Nora karekterini canladıracak Melek'lerim:) Ünlü oyuncu, dizinin çarşamba akşamı yayınlanacak bölümünden itibaren ‘Hırvat asıllı cariye Nora’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.
  4. Muhteşem Yüzyıl "Ben İbrahim" Şiiri

Bu konu; Muhteşem Yüzyıl "Ben İbrahim" Şiiri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda Muhteşem Yüzyıl dizisinden bir karakter daha kaydı gitti. Haftalardır beklenen Pargalı nasıl ve ne zaman ölecek sorusunun cevabı da böylece verilmiş oldu. Kanuni'nin şüpheleri ve güvenini kaybetmesinin ardından Pargalının da sonu geldi. Bu sayfamızda sizlere şimdiye...
  5. Muhteşem Yüzyıl Hayranlarına Müjde!

Bu sayfa; Muhteşem Yüzyıl Hayranlarına Müjde konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdi vereceğimiz haberle Muhteşem Yüzyıl hayranları rahat bir nefes alacaklar. Zira geçtiğimiz günlerde dizinin Rüstem Paşası Ozan Güven dizinin bu sezon sona ereceği hususunda kafa karıştırıcı bazı açıklamalar yapmış ve dizi fanlarını korkutmuştu. Ancak yapılan açıklamaya göre dizi Haziran...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ey dost şiiri

,
  2. muhteşem yüzyıl ey dost şiiri

,
  3. muhtesem yuzyıl kanunı ıbrahım

,
  4. Süleymanın dost şiirleri ve sözleri,
  5. kanuninin pargalıya şiiri,
  6. muhibbi ben gönlümü verdim siiri,
  7. muhteşem yüzyıl dostum şiiri,