Muhteşem Yüzyıl Muhibbi Şiiri

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Kayıt: 25 Temmuz 2007

muhibbi şiirleri muhteşem yüzyıl şiir muhteşem yüzyılda okunan şiir yüzyıl şiirleri muhibbinin Muhteşem Yüzyıl dizisinde İbrahim paşanın Kanuni Sultan Süleyman için söylediği şiir Muhibbi sözlerini sizler için paylaşıyorum.

Muhteşem Yüzyıl İbrahim paşa'nın ve Kanuni Sultan Süleyman'ın Söylediği Şiir
    Muhteşem Yüzyıl Muhibbinin Yüksek Şiiri

Dostum; ben gönlümü senden yana yolladım..
    onun bir daha benden yana gelmesi mümkün değil..

ey yay kaşlı, okun ne zaman göğsümden yana doğrulsa,

o okun ucundaki demirden yana göğsümü germezsem,

erkek değilim..

ey dost gönlümü aldın..

şimdi maksadın cânım ise,

ben cânımı ve bâşımı çoktan koydum bu yolun üstüne..

Muhteşem Yüzyıl Muhibbi Şiiri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl süleymanın okuduğu şiir ibrahimin okuduğu şiir yüzyılda ibrahimin süleyman maria sevişme Yaklaşık beş haftadır milletçe “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle; dolayısıyla Kanuni Sultan Süleyman’la, Hürrem’le, Pargalı İbrahim’le yatıp kalkıyoruz. Daha fragmanlar dönerken isyan çıktı, “Vay, ecdadımıza ha” diye ayaklandı kimileri. Hem yapımcılar, hem oyuncular, hem de...
  2. Muhteşem Yüzyıla Muhteşem Transfer

muhteşem yüzyıl, oyuncuları, yeni transfer, küçük sırlar, çet hakkında genel bilgiler burda melekler muhteşem yüzyıla yeni bir transfer daha olmuş melekler yeni sezonda muhteşem yüzyıl yine muhteşem geliyor:D işte haber melekler Genç kızların sevgilisi çok ünlü bir oyuncu; Show TV'nin rating rekortmeni dizisi "Muhteşem Yüzyıl"a transfer oldu... Hürriyet gazetesinin...
  3. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanında Okunan Şiir burada melekler

Şehzade Mustafanın idamı sırasında okunan şiir Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafanın idamında okunan şiir Başrollerini Meryem Uzerli ve Halit Ergenç'in üstlendiği başarılı dizi Muhteşem Yüzyıl yeni sezon bölümlerini izlememize sayılı günler kaldı Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Muhteşem Yüzyıl Şehzade Mustafanın idamında okunan şiir paylaşımında bulunmak istiyor ve dizinin yeni bölümünü...
  4. Muhteşem Yüzyıl "Ben İbrahim" Şiiri

Bu konu; Muhteşem Yüzyıl "Ben İbrahim" Şiiri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda Muhteşem Yüzyıl dizisinden bir karakter daha kaydı gitti. Haftalardır beklenen Pargalı nasıl ve ne zaman ölecek sorusunun cevabı da böylece verilmiş oldu. Kanuni'nin şüpheleri ve güvenini kaybetmesinin ardından Pargalının da sonu geldi. Bu sayfamızda sizlere şimdiye...
  5. Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Merhaba.Bugün sevgililer günü biliyorsunuz.Kanuni de Hürremine çok güzel şiirler okuyor hep.Lütfen o şiirleri bu sayfadan paylaşabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş