gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem yüzyıl dizisi ne zaman bitiyor ne zaman sona erecek ve sonunda hikayeyi bilenler için ne olacak merak ediyorum yazar mısınız banaaaa hadi yhaa :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben ne zaman bitecek bilmiyorum ve doğrusu, bitmesinide hiç istemiyorum. Çünkü izlediğim ve sevdiğim tek dizi :)

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Kızlar Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman

Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bu hafta diye duymuştum ama emin değilim acaba Muhteşem Yüzyıl Sezon Finali Ne zaman bilen var mı?
  2. Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl severler :D Acaba bu dizi ne zaman bitecek?Hem bitmesini istiyorum merak ediyorum hem de bitmesin diyorum :D
  3. Muhteşem Yüzyıl acaba nasıl bitecek ?

Muhteşem Yüzyıl acaba nasıl bitecek ?

Ya ben çok merak ediyorum acaba Muhteşem Yüzyıl nasıl bitecek.Sonuçta film birebir tarihi anlatmıyor, bakarınız farklı bir final yapabilir :D
  4. Muhteşem Yüzyıl Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

muhteşem yüzyıl dizisi, muhteşem yüzyıl dizisi başlama tarihi, muhteşem yüzyıl dizisi yayın tarihi Sevgili melekler, yeni dizi sezonunun belki de en çok merakla beklenen dizisi olan Muhteşem Yüzyıl, yeni transferleri ve karakteriyleriyle çok yakında başlayacak. Dizi meraklılarının Eylül ayında başlayacağını ümit ettikleri dizinin geçen yol olduğu gibi yine 11 Eylül Çarşamba günü başlaması...
  5. Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Final Yapacak?

Muhteşem Yüzyıl Ne Zaman Final Yapacak?

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl final, muhteşem yüzyıl final tarihi Sevgili melekler, ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinin ne zaman final yapacağı merak konusu. Posta yazarı Mesut Yar, Muhteşem Yüzyıl'ın final tarihi ile ilgili olarak köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı... “Muhteşem Yüzyıl” (Star TV) için erken final...

Sayfayı Paylaş