gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşem Yüzyıl Rakel Hatun Kimdir bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Yüzyıl Rakel Hatun Kimdir bana dün akşam ki Muhteşem Yüzyıl bölümünde ki Rakel Hatunun biyografisi sunarsanız tarihte kim olduğunu öğreniriz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem Yüzyıl Rakel Hatun Kimdir bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Daye Hatun Resimleri (Sema Keçik)

Muhteşem Yüzyıl Daye Hatun Resimleri (Sema Keçik)

hatun resimleri muhteşem yüzyıl daye hatun daye kimdir gaye Muhteşem yüzyılda valide sultanın yanında yer alan Daye hatun resimlerini sizlerle paylaşıyorum.Dizide oldukça ciddi bir görünüm sergileyen Daye hatun bence o ciddi görünümünün içinde yufka bir yüreği olan bir kişilikte.
  2. Muhteşem Yüzyıl Yahudi Sarraf Rakel Hatun kim buyrun öğrenelim

Muhteşem Yüzyıl Yahudi Sarraf Rakel Hatun kim buyrun öğrenelim

Muhteşem Yüzyıl Yahudi Sarraf Rakel Hatun Muhteşem Yüzyıl dizisi Rakel Hatun kim Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam ki bölümünde, Mahi Devran Sultan'ın borç alarak hata yapmasını isteyen Hürrem Sultan'ın planları üzerine saraya borç vermek için gelen Sarraf Rakel Hatun biyografisi hakkında sizlere bilgiler aktarıyoruz Melek'ler. Muhteşem Yüzyıl dizine bu hafta Rakel Hatun...
  3. Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Merhaba Kuzey Güney dizisinde rol alan güzel oyuncu Gökşen Ateş Kimdir merak ediyorum bana mümkünse Gökşen Ateş biyografi bilgilerini yazar mısınız acaba?
  4. Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı

Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı

bizim iş yerinde ki arkadaşlardan duydum Doktor Mustafa Eraslan diye bir dr varmış çok övüyorlar acaba Doktor Mustafa Eraslan Kimdir bilen var mı bana da yazsın ya:S
  5. Muhteşem Yüzyıl daki Ayas Paşa Kim Bilgi Var mı ?

Muhteşem Yüzyıl daki Ayas Paşa Kim Bilgi Var mı ?

Selamlar arkadaşlar. Muhteşem Yzüyıl müdavimiyim ve Ayas Paşa hakkında bilgi arıyorum. Kimdir bu paşa, tarihte gerçekten yeri var mı ?

Sayfayı Paylaş