gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl Takıları

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hürrem sultan saç aksesuarları muhteşem yüzyıl aksesuarları muhteşem yüzyıl sac takıları imitasyon hürrem saç Ekranların reyting rekorları kıran yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisi filmin konusundan oyuncularına kadar ilgili çekmeye devam ediyor.Hemen hemen heryerde bu film ve içeriği hakkında olumlu olumsuz eleştirileri de eminim ki duyuyorsunuzdur.. Herşeyi bir kenara bırakarak sizlerin de gözlerini kamaştıran filmin takılarına değinmek istiyorum arkadaşlar.Şu sıralar özellikle sosyetede bu takıların modeline sahip olmak adına yarış varmış.Sizlere Muhteşem Yüzyıl dizisinin en beğenilen takılarından seçtiğim örnekleri sunuyorum.
    Osmanlı Padişahlarından Sultan Sülayman’ı ve Hürrem Sultan’ı anlatan ekranların yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisi birbirinden güzel takıları ile gündeme geliyor. Çok beğenilen dizi takıları yeni bir takı modası yarattı. Aşk-ı Memnu dizisi modasından sonra Muhteşem Yüzyıl dizisi kıyafetleri ve takıları da çok moda olacak gibi görünüyor. Dizi oyuncularının taktığı birbirinden şık takılar 2011 yılı ile beraber en çok aranan takılar oldu.Emitasyon olmayan gerçek değerinde takıların kullanıldığı dizide takılan takılar bir o kadar da pahalı. Fakat yinede takı severlerin gözdesi…

Dizinin en ilgi çeken takısı olan Hürrem Sultan’ın incili kolyesi. 90.000 değeri olan kolyenin incileri gerçek oknayus incisi ve altın bezeli…
    Aşk-ı memnu dizisindeki Firdevs rolüyle çok gündeme gelen Nebahat Çehre bu dizide Valide Sultan rolü ile yine çok gündemde. Yine çok alımlı ve ilgi çeken kişiliği ile ön planda.

İşte olay yaratan o yüzük:D Dizinin en gözde takılarından olan zümrüt yüzük harika bir takı. Gerçek zümrüt olan yüzük 98.000 fiyatı ile çok değerli bir takı olmanın yanı sıra bu yılın moda takıları arasında olacak gibi görünüyor…

Muhteşem yüzyıl dizisinin moda yüzüklerinden biri olan Sultan Sülayman’ın taktığı bu yüzük özel bir oksitlenme ile yapılmış harika bir gümüş takı…

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoşlarmış emeğine sağlık adminim

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Haberlerde izledim şimdiden Hürrem yüzüğünden 2 adet şipariş verilmiş bile...Çok şık bir yüzük o paraya değer...Ama ben Valide Sultan'ın takılarına hastayım :D:D

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] of!!! yüzüklerde zümrüte bitiyorum harika.....

5. DENİZ-MAVİSİ

DENİZ-MAVİSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    hürremin takıları çok zevkli yakışıyoda

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

off off bu harika yaa

ama şimdi o dekolteye böylesi bi şey şart (=

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Valide sultan başta aşağı dehşet zaten Pasika'm:D:DMaşallahı var kadının ya bu yaşta bu güzellik:hıms:Neyse gelelim takılara :hıms:dehşet dehşett.....:D:D Hepsi çok zevkli tasarımlar valla:)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

muhtesem yüzyil

be´nce cok güzel ve kaliteli bir dizi kimse hakini yemez hep kütü kötü elstirlere mahrus kalmasini anayamiyorum ayrica takilarada BAYILIYORUM ÖZELIKLE ZÜMRÜT YÜYE

9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Güzelmis :) pylasim icin tskler

10. emidaf

emidaf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben takılardan çok kıyafetlere bayılıyorum hatta kendi kına gecemde allah kısmet ederse hürremin büssürü fotosunu biriktirdim onlardan birini diktirip giycem :))

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok pahalı dizi gerçekten...

12. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    nebahat çehre burdada valide aşkı memnudada valide hepsinde güzel takıların gerçemiş öyle deniyodu hepside harika bence giyimleride çok güzel

13. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Eminönü'nde Mısır Çarşısı'nın üst taraflarında küçük şık bir kumaşçı dükkanı var, vitrininde "Muhteşem Yüzyıl dizisinin kumaşları mağazamızdan temin edilmekte" gibisinden bir yazı var:) ilgilenenlere duyrulur:)

Muhteşem Yüzyıl Takıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takı modelleri esra erolun ve muhteşem yüzyılda kullanılan takılar

takı modelleri esra erolun ve muhteşem yüzyılda kullanılan takılar

takı modelleri esra erolun takıları kızlar takılar hepimizin olmassa olmazıdır giyimimiz kadar aksesuarlarımız da önemli ben çok dikkat ediyorum kolyem küpem yüzüğüm hiç eksik olmaz :deli: bu modellerde çook güzel :tik:
  2. Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

Muhteşem yüzyılın mimarından muhteşem yüzyıl

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl süleymanın okuduğu şiir ibrahimin okuduğu şiir yüzyılda ibrahimin süleyman maria sevişme Yaklaşık beş haftadır milletçe “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle; dolayısıyla Kanuni Sultan Süleyman’la, Hürrem’le, Pargalı İbrahim’le yatıp kalkıyoruz. Daha fragmanlar dönerken isyan çıktı, “Vay, ecdadımıza ha” diye ayaklandı kimileri. Hem yapımcılar, hem oyuncular, hem de...
  3. Muhteşem Yüzyıl Kanuni Sultan Süleyman Yüzükleri,Takıları

Muhteşem Yüzyıl Kanuni Sultan Süleyman Yüzükleri,Takıları

sultan süleyman yüzüğü sultan süleyman yüzükleri süleymanın yüzükleri kanuni yüzüğü Muhteşem Yüzyıl dizisinde sarayın hanımlarının taktığı takılar kadar Kanuni Sultan Süleyman rolünü canlandıran Halit Ergenç'in taktığı takılarda son günlerin en moda takılarından... 925 Ayar Gümüş. Ürünün orta kısmı rose altın cila kaplama yapılmıştır. 15. yüzyıl Osmanlı saray takılarından esinlenerek...
  4. Muhteşem yüzyıl takıları

Muhteşem yüzyıl takıları

muhteşem yüzyıl kıyafetleri muhtesem yuzyil kiyafetleri muhteşem yüzyıl takıları muhtesem yuzyil takilari atasay takıları
  5. Muhteşem Yüzyıla Muhteşem Transfer

Muhteşem Yüzyıla Muhteşem Transfer

muhteşem yüzyıl, oyuncuları, yeni transfer, küçük sırlar, çet hakkında genel bilgiler burda melekler muhteşem yüzyıla yeni bir transfer daha olmuş melekler yeni sezonda muhteşem yüzyıl yine muhteşem geliyor:D işte haber melekler Genç kızların sevgilisi çok ünlü bir oyuncu; Show TV'nin rating rekortmeni dizisi "Muhteşem Yüzyıl"a transfer oldu... Hürriyet gazetesinin...

Sayfayı Paylaş