Muhteşem Yüzyıl Takıları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Muhteşem Yüzyıl Takıları
hürrem sultan saç aksesuarları muhteşem yüzyıl aksesuarları muhteşem yüzyıl sac takıları imitasyon hürrem saç
Ekranların reyting rekorları kıran yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisi filmin konusundan oyuncularına kadar ilgili çekmeye devam ediyor.Hemen hemen heryerde bu film ve içeriği hakkında olumlu olumsuz eleştirileri de eminim ki duyuyorsunuzdur..
Herşeyi bir kenara bırakarak sizlerin de gözlerini kamaştıran filmin takılarına değinmek istiyorum arkadaşlar.Şu sıralar özellikle sosyetede bu takıların modeline sahip olmak adına yarış varmış.Sizlere Muhteşem Yüzyıl dizisinin en beğenilen takılarından seçtiğim örnekleri sunuyorum.
Osmanlı Padişahlarından Sultan Sülayman’ı ve Hürrem Sultan’ı anlatan ekranların yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisi birbirinden güzel takıları ile gündeme geliyor. Çok beğenilen dizi takıları yeni bir takı modası yarattı. Aşk-ı Memnu dizisi modasından sonra Muhteşem Yüzyıl dizisi kıyafetleri ve takıları da çok moda olacak gibi görünüyor. Dizi oyuncularının taktığı birbirinden şık takılar 2011 yılı ile beraber en çok aranan takılar oldu.Emitasyon olmayan gerçek değerinde takıların kullanıldığı dizide takılan takılar bir o kadar da pahalı. Fakat yinede takı severlerin gözdesi…

Dizinin en ilgi çeken takısı olan Hürrem Sultan’ın incili kolyesi. 90.000 değeri olan kolyenin incileri gerçek oknayus incisi ve altın bezeli…
414d392ccc82f72.jpg

Aşk-ı memnu dizisindeki Firdevs rolüyle çok gündeme gelen Nebahat Çehre bu dizide Valide Sultan rolü ile yine çok gündemde. Yine çok alımlı ve ilgi çeken kişiliği ile ön planda.
414d392ccc96435.jpg

İşte olay yaratan o yüzük:D Dizinin en gözde takılarından olan zümrüt yüzük harika bir takı. Gerçek zümrüt olan yüzük 98.000 fiyatı ile çok değerli bir takı olmanın yanı sıra bu yılın moda takıları arasında olacak gibi görünüyor…

414d392ccca0ff9.jpg

Muhteşem yüzyıl dizisinin moda yüzüklerinden biri olan Sultan Sülayman’ın taktığı bu yüzük özel bir oksitlenme ile yapılmış harika bir gümüş takı…
414d392cccabc6b.jpg

Haberlerde izledim şimdiden Hürrem yüzüğünden 2 adet şipariş verilmiş bile...Çok şık bir yüzük o paraya değer...Ama ben Valide Sultan'ın takılarına hastayım :D:D

Valide sultan başta aşağı dehşet zaten Pasika'm:D:DMaşallahı var kadının ya bu yaşta bu güzellik:hıms:Neyse gelelim takılara :hıms:dehşet dehşett.....:D:D
Hepsi çok zevkli tasarımlar valla:)

muhtesem yüzyil

be´nce cok güzel ve kaliteli bir dizi kimse hakini yemez hep kütü kötü elstirlere mahrus kalmasini anayamiyorum ayrica takilarada BAYILIYORUM ÖZELIKLE ZÜMRÜT YÜYE

ya ben takılardan çok kıyafetlere bayılıyorum hatta kendi kına gecemde allah kısmet ederse hürremin büssürü fotosunu biriktirdim onlardan birini diktirip giycem :))

Geri