gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm İlk Fragmanı Burada!

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl 4.sezon ilk fragman
    Sevgili melekler, bu yıl 4.sezonu izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Aradan yıllar geçmiş ve şehzadelerin büyümüş olduğunu göreceğimiz yeni sezonun ilk fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

MaWiM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    offf bomba gibi geliyor Bakalım bizi ne gibi süprizler karşılıycak

TİTAN bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güçlü bir kadro ile Muhteşem Yüzyıl yeni sezona geliyor. Meryem Uzerli7nin yokluğu çok eleştiri almıştı bakalım reytinglere nasıl bir etki edecek ve diziye yeni katılan oyuncular bu eksikliği doldurabilecekmi önümüzdeki günlerde hep birlikte öğrenmemiz mümkün olacak.

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa Meryem'in yokluğuna da çabuk alışacağız, zira şehzadelerin yeni oyuncular tarafından canlandırılması da dikkatimizi dağıtacak ve konudan kopmamamızı sağlayacaktır diye düşünüyorum. Yalnız fragman çok etkileyici, şehzadeler de görüntü olarak cuk oturmuş. Bakalım neler olacak :)

BEYZA21 bunu beğendi.
Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm İlk Fragmanı Burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Sezon Sonu Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Sezon Sonu Bölüm Fragmanı

muhteşem yüzyıl, sezon sonu, final fragmanı, 2011, 24.bölüm, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diziler birer ikişer ekranlara veda ederken kafalarımızda soru işaretleri de bırakmaya devam ediyorlar. İşte Muhteşem Yüzyılın çarşamba günü yayınlanacak sezon sonu final fragmanı; http://www.youtube.com/watch?v=_vpnf3XmOo4
  2. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanı (25.bölüm)

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanı (25.bölüm)

muhteşem yüzyıl yeni sezon fragmanı 25.bölüm tanıtımı 14 eylül 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Son bölümüyle zihinlerde soru işaretleri bırakarak tatile giren Muhteşem Yüzyıl dizisi ,14 Eylül'den itibaren yeniden ekranlarda olacak melekler :) Show tv'nin bomba dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezonunun ilk fragmanında seyrettiğimize göre dizi birkaç yıl sonrasından devam ediyor.Çünkü...
  3. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İlk Fragmanı Buyrun !

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İlk Fragmanı Buyrun !

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl yeni fragman muhteşem yüzyıl 3.sezon ilk fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun bölümleri merakla beklenen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl 3.sezon ilk fragmanı yayınlandı. Yeni bölümlerde Cansu Dere başta olmak üzere pek çok isme yer veren senaristlerin ilk fragmanda Tuncel Kurtiz'i de kadroya dahil ettikleri görülüyor. İşte 12 Eylül'de başlayacak...
  4. Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

muhteşem yüzyıl sezon finali muhteşem yüzyıl 103.bölüm muhteşem yüzyıl 19 haziran Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasıyla senaryoda değişiklik yapılmasının ardından ortadan kaybolan Hürrem bakalım sezon finalinde ortaya çıkacak mı? Çıkacaksa nasıl çıkacak ve yeni Hürrem Vahide Gördüm'ü nasıl izleyeceğiz? Tüm bu soruların cevaplarını 19 Haziran akşamı sezon finalinde Star Tv...
  5. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104.Bölüm Tanıtım Fragmanı

muhteşem yüzyıl 104.bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl yeni sezon ilk bölüm, muhteşem yüzyıl yeni sezon 104.bölüm Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni oyuncuları ve gittikçe ilginçleşen konusuyla merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezon 104. bölüm tanıtım fragmanını bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz. Dizi 18 Eylül çarşamba akşamı başlayacak. [media]

Sayfayı Paylaş