gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanı (25.bölüm)

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl yeni sezon fragmanı 25.bölüm tanıtımı 14 eylül 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Son bölümüyle zihinlerde soru işaretleri bırakarak tatile giren Muhteşem Yüzyıl dizisi ,14 Eylül'den itibaren yeniden ekranlarda olacak melekler :) Show tv'nin bomba dizisi Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezonunun ilk fragmanında seyrettiğimize göre dizi birkaç yıl sonrasından devam ediyor.Çünkü Pargalı ve Kanuni bir hayli yaşlandırılmışlar. Şimdi bu fragmanı sizlerle paylaşmak istiyoruz :tik:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhteşem Yüzyıl, Kanal D'de mi oynayacak bu sezon:S Bilmiyordum öğrendim, sağolasın Titan Adminim :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

***** adminim bir klavye sürçmesi olmuş desem :D:D Çünkü Muhteşem Yüzyıl önce tven ile anlaştı diye haber çıktı.Sonradan show tv ile birsüre daha devam edeceği açıklandı.Ben de show yazacağıma kanal d yazmışım :utan:

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon Fragmanı (25.bölüm) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Sezon Sonu Bölüm Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Sezon Sonu Bölüm Fragmanı

muhteşem yüzyıl, sezon sonu, final fragmanı, 2011, 24.bölüm, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Diziler birer ikişer ekranlara veda ederken kafalarımızda soru işaretleri de bırakmaya devam ediyorlar. İşte Muhteşem Yüzyılın çarşamba günü yayınlanacak sezon sonu final fragmanı; http://www.youtube.com/watch?v=_vpnf3XmOo4
  2. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İlk Fragmanı Buyrun !

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İlk Fragmanı Buyrun !

muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl yeni fragman muhteşem yüzyıl 3.sezon ilk fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun bölümleri merakla beklenen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl 3.sezon ilk fragmanı yayınlandı. Yeni bölümlerde Cansu Dere başta olmak üzere pek çok isme yer veren senaristlerin ilk fragmanda Tuncel Kurtiz'i de kadroya dahil ettikleri görülüyor. İşte 12 Eylül'de başlayacak...
  3. Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 103.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

muhteşem yüzyıl sezon finali muhteşem yüzyıl 103.bölüm muhteşem yüzyıl 19 haziran Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin diziden ayrılmasıyla senaryoda değişiklik yapılmasının ardından ortadan kaybolan Hürrem bakalım sezon finalinde ortaya çıkacak mı? Çıkacaksa nasıl çıkacak ve yeni Hürrem Vahide Gördüm'ü nasıl izleyeceğiz? Tüm bu soruların cevaplarını 19 Haziran akşamı sezon finalinde Star Tv...
  4. Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm  İlk Fragmanı Burada!

Muhteşem Yüzyıl Yeni (4.) Sezon 104. Bölüm İlk Fragmanı Burada!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl yeni sezon, muhteşem yüzyıl 4.sezon ilk fragman Sevgili melekler, bu yıl 4.sezonu izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl dizisinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Aradan yıllar geçmiş ve şehzadelerin büyümüş olduğunu göreceğimiz yeni sezonun ilk fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104.Bölüm Tanıtım Fragmanı

muhteşem yüzyıl 104.bölüm fragmanı, muhteşem yüzyıl yeni sezon ilk bölüm, muhteşem yüzyıl yeni sezon 104.bölüm Sevgili melekler, yeni sezonda yepyeni oyuncuları ve gittikçe ilginçleşen konusuyla merakla beklenen Muhteşem Yüzyıl'ın yeni sezon 104. bölüm tanıtım fragmanını bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz. Dizi 18 Eylül çarşamba akşamı başlayacak. [media]

Sayfayı Paylaş