gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muhteşem Yüzyılda büyük yanlışlık nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muhteşem Yüzyılda büyük yanlışlık nedir Merhaba hanımlar Muhteşem Yüzyılda büyük yanlışlık nedir sizce izlenimlerinizi yansıtın bakalım.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Muhteşem Yüzyılda büyük yanlışlık nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyıl Dizisinde ki Büyük Hata!

Muhteşem Yüzyıl Dizisinde ki Büyük Hata!

muhteşem yüzyıl, dizide hata, çekim hatası, senaryo hatası, halit ergençin sözü, diziyle ilgili haberler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin yayınlanan son bölümünde senaryoda bir hata yapıldığı ortaya çıktı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin son bölümünde Kanuni Sultan Süleyman "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile...
  2. muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek

Muhteşem yüzyıl dizisi ne zaman bitiyor ne zaman sona erecek ve sonunda hikayeyi bilenler için ne olacak merak ediyorum yazar mısınız banaaaa hadi yhaa :)
  3. Muhteşem Yüzyıl Dizisiyle İlgili Büyük Yanlışlık İddiası !

Muhteşem Yüzyıl Dizisiyle İlgili Büyük Yanlışlık İddiası !

muhteşem yüzyıl hatası muhteşem yüzyıl dizisi yanlışlık muhteşem yüzyıl büyük yanlışlık Ekranların reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'da, Hatice Sultanın bileğini kestiği bölümde yakın çekimde sol bileğini kesmesi, ancak kurnaya sağ bileğini daldırmış olması, Pargalının kardeşiyle kucaklaştığı sahnede arka plandan bir araba geçmesi gibi ufak tefek hatalar geldi geçti melekler :) Ancak...
  4. Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Muhteşem Yüzyıl ne zaman final yapacak?

Arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl severler :D Acaba bu dizi ne zaman bitecek?Hem bitmesini istiyorum merak ediyorum hem de bitmesin diyorum :D
  5. Muhteşem Yüzyıl 93.Bölümde Neler Olacak?

Muhteşem Yüzyıl 93.Bölümde Neler Olacak?

Bu sayfa; Muhteşem Yüzyıl 93.Bölümde Neler Olacak konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her hafta heyecanla beklenen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta dengeler değişecek gibi görünüyor. Dizinin bu bölümünden itibaren oyuncu Gürkan Uygun, Osmanlı padişahları I. Süleyman, II. Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan...

Sayfayı Paylaş