gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyıl'ın Bitiş Tarihi Belli Oldu

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu Muhteşem Yüzyıl dizisinin ne zaman biteceği haberine yer vermektedir. Muhteşem Yüzyıl dizisinin müptelalarına üzücü bir haberimiz var. 2013 Yılı nisan ayı civarların da dizi ekranlara veda edecek. Reyting rekorları kıran dizi bazı çevrelerin de tepkisini alarak gündemden hiç düşmedi. Dizi yapımcıları 4 sezonda bitecek olan diziyi ne yazık ki Nisan ayında bitirme kararı aldı. Haberle ilgili detay haberler ise şu şekil de;

Daha önce 4 sezon yayınlanacağı söylenen dizi, çeşitli internet sitelerinde haber olduğu gibi bu sezon sonunda değil gelecek sezonda nisan ayı civarında sona erecek.

Hikâye akışında bir farklılık olmayacak, Kanuni Sultan Süleyman'ın Zigetvar Seferi ile sona erecek.

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Olamaz :uhu: bu kadar cabukmu

Muhteşem Yüzyıl'ın Bitiş Tarihi Belli Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPSS Tarihleri Belli Oldu

KPSS Tarihleri Belli Oldu

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) bu yıl, Lisans düzeyindekiler için 28-29 Haziran, önlisans düzeyindekiler için 21 Eylül'de yapılacak. Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 2004 ve 2006 yılında yapılan KPSS'nin geçerlilik süresinin dolması nedeniyle 2008 yılında KPSS yapılacağını bildirdi. “Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel...
  2. KIYAMET tarihi belli oldu!

KIYAMET tarihi belli oldu!

Fizik yazarları ve astrologlar şimdi de 21 Aralık 2012 tarihine taktı Antik Maya takviminin 1 milyon 872 bin günle sınırlı olduğunu ve bu takvimin süresinin 21 Aralık 2012'de dolacağını savunan çevreler, şimdiden dünyanın sonunun geleceğine inandıkları bu gün için konferanslar düzenleyip birbiri ardına kitaplar çıkarmaya başladı. Bilimsel olarak Güneş'in o gün 26 bin günde bir gerçekleşen bir...
  3. Düğün tarihim belli oldu!

Düğün tarihim belli oldu!

Hanımlar dün düğün tarihim belli oldu ve salonu tuttuk :) Biliyorsunuz ki yenilerde sözlenmiştim tutturdum büyük nişan isterim diye ve mart 20 de nişanım var:) Üstüne dedik birde düğün tarihini belli edelim ve temmuzun 17 sini belirledik salonuda tuttuk:) hem sevinçliyim hemde çok heyecanlı sanki tarih belli olana kadar işin ciddiyetinde değildim ; şimdi ayrı bir heyecan ve telaş sardı...
  4. muhteşem yüzyıl bitiş tarihi

muhteşem yüzyıl bitiş tarihi

Muhteşem yüzyıl ne zaman bitecek sonunda ne olacak bitiş tarihi vs bilginiz var mı ?
  5. Halit Ergenç'ten Muhteşem Yüzyıl'ın Final Tarihi!

Halit Ergenç'ten Muhteşem Yüzyıl'ın Final Tarihi!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl ne zaman bitiyor, muhteşem yüzyıl bitiş tarihi Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta içinde yayınlanan bölümüyle ekranları kilitleyen Muhteşem Yüzyıl dizisinin bitiş tarihini Halit Ergenç açıkladı. Ergenç, büyük ses getiren Şehzade Mustafa'nın boğdurulma sahnesi sırasında ağladı iddialarını yalanladı. "Ağlamadım ama sahne gerçekten etkileyiciydi" diyen...

Sayfayı Paylaş