gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Muhteşem Yüzyıl'ın Gülfem Hatun'u (Selen Öztürk) ile Röportaj

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gülfem hatun gülfem hatun muhteşem yüzyıl muhteşem yüzyıl selen öztürk Muhteşem yüzyıl, Muhteşem yüzyıl kanuni, Muhteşem yüzyıl hürrem sultan, Muhteşem yüzyıl gülfem hatun, gülfem hatun kimdir, kanuni sultan süleymanın ilk eşi,
    Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman'ın ilk eşi Gülfem Hatun'u canlandıran Selen Öztürk ile yapılan röportaj kızlar...

Selen Öztürk dizideki adıyla Gülfem hatun dizide Kanuni Sultan Süleyman’ın ilk eşini canlandırıyor.Annesi Kıbrıslı, babası Uşaklı. Herkesin çalıp, söylediği hatta oynadığı bir ailede büyümüş Selen Öztürk. Çocuk yaşta bütün sosyal aktivitelerin başını çekmiş. 2004 yılında da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuş. Ardından da tası tarağı toplayıp İstanbul’a gelmiş ve tiyatro yapmış. Şu anda ‘Muhteşem Yüzyıl’da Kanuni Sultan Süleyman’ın ilk eşi Gülfem Hatun’u canlandırıyor.

Gülfem Hatun, çocuğu ölmüş, eşini başka kadınlara kaptırmış biri. Harem deyince akla entrika geliyor. Gülfem tüm bu entrikaların arasında nasıl bu kadar sakin kalabiliyor?
    Çok gözlem yapan, her şeyin farkında olan ve olgun bir karakter Gülfem. Tarihte de çok saygın biriymiş. Entrikanın ve hırs dünyasının arasında suskunluğunu koruyabiliyor. Çocuğu ölmüş ve ölümle yüzleşmiş. O nedenle onun hayatında bazı şeylerin öneminin yeri değişmiş. O, yersiz bir çekişmenin içinde olmaz.

İki kadın gözünün önünde bir zamanlar eşi olan kişi için kavga ediyor ama Gülfem Hatun’un sesi çıkmıyor. Bu sakinlik sizi çıldırtmıyor mu?
    Selen olarak deliriyorum tabii. Ben olsam o kadınlara “Yeter kesin artık” derdim. Ama yine o savaşın içine girmezdim. Gülfem Hatun’un sessizliğinde çok şey yatıyor. Ben de Gülfem gibi hayatta çok dengeleyici biriyimdir. Patlamaya hazır bir durum varsa ben sakinleştiriciyimdir. O nedenle kendime benzetiyorum Gülfem’i. O yanımı da kullanıyorum.
    Gülfem sessiz ama sizin yüzünüzden gülücük eksik olmuyor.
    Gülfem’in aksine kahkahasız bir günüm bile geçmez. Hayatın şenlikli, eğlenceli tarafından bakmayı severim. Kolay kolay bunalıma girmem.

Peki, nasıl Gülfem oldunuz?
    Dizinin genel koordinatörü Nermin Eroğlu ve Taylan Biraderler’le daha önce çalışmıştık. Nermin Eroğlu arayıp, “Tim’s Production’la bir dönem dizisi çekeceğiz” dedi ve görüşmeye çağırdı. En son dahil olanlardan biriyim.
    Bu dizide Gülfem Hatun karakterini canlandırmasaydınız, kimi oynamak isterdiniz?
    Gülfem dahil her rol o kadar güzel yazılıyor ki, ben Kanuni’yi, Pargalı’yı hatta Matrakçı’yı bile oynamak isterdim.

Kanuni ve Hürrem’in mi yoksa Pargalı İbrahim ve Hatice Sultan’ın aşkını mı desem?
    Tabii ki, Pargalı İbrahim ve Hatice Sultan aşkını seçerim. Onlar çok saf, güzel ve derinden giden bir aşk yaşıyorlar.

Muhteşem Yüzyıl'ın Gülfem Hatun'u (Selen Öztürk) ile Röportaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Selen Seyven ile röportaj

Selen Seyven ile röportaj

selen seyven hayatı selen seyven ve sevgilisi temmuz karikutal sevgilisi doludizgin yıllar gülşen neden ayrıldı doludizgin yıllardan neden ayrıldı Genco dizisi ile ün kazan güzel oyuncuya aşk var mı diye sorduk...... 'HERKES TARAFINDAN TANINIYORUM!' GENCO DİZİSİYLE BİRÇOK İNSANIN GÖNLÜNE TAHT KURAN SELEN SEYVEN İLE GENCO’DAN BU YANA YAPTIKLARI, YENİ DİZİSİ VE AŞK HAYATI HAKKINDA KEYİFLİ BİR...
  2. Selen Öztürk (Gülfem Hatun) kimdir

Selen Öztürk (Gülfem Hatun) kimdir

Muhteşem yüzyıl, Muhteşem yüzyıl kanuni, Muhteşem yüzyıl hürrem sultan, Muhteşem yüzyıl gülfem hatun, gülfem hatun kimdir, kanuni sultan süleymanın ilk eşi,Selen Öztürk kimdir, Selen Öztürk resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman'ın ilk eşi Gülfem Hatun'u canlandıran Selen Öztürk hakkında bilgi kızlar... 23 temmuz 1980 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Hacettepe...
  3. Mehmet Günsür'da Muhteşem Yüzyıl'da

Mehmet Günsür'da Muhteşem Yüzyıl'da

muhteşem yüzyıl dizisi oyuncuları yeni oyuncu mehmet günsür resimleri hakkında detaylı bilgiler burada hakkında Fragmanlarının yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük tepkiler alan ve bir okadar da izlenme rekorları kıran Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan aşkını anlatan dizi Muhteşem Yüzyıl'a konuk oyuncu akını bitmiyor melekler... Bergüzar Korel, Hazal Kaya, Malkoçoğlu karekterini...
  4. Merve Boluğur Muhteşem Yüzyıl'da!

Merve Boluğur Muhteşem Yüzyıl'da!

merve boluğur, merve boluğur haberleri, merve boluğur muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl'a yepyeni isimler transfer oldu. Son transfer olan isim ise en son Kuzey Güney dizisnde izlediğimiz Merve Boluğur. Dizideki rolü için 8 kilo almayı kabul eden Boluğur, şu sıralar diyetisyeniyle sağülıklı bir şekilde kilo alabilmek için uğraşıyor.
  5. Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

Muhteşem Yüzyıl'dan Muhteşem Selfie!

muhteşem yüzyıl selfie, muhteşem selfie, muhteşem yüzyıl Sevgili melekler, bu sezon sona erecek olan Muhteşem Yüzyıl dizisinin oyuncuları, selfie pozuyla sete veda ettiler. 12 gün sonra final yapacak olan dizi, 11 Haziran'da yayınlanacak 140. bölümüyle ekrana veda edecek Muhteşem Yüzyıl’da çekimler tamamlandı. Sete veda eden oyuncular ve teknik ekip mutluluk ve hüznü bir arada yaşadı. Bol...

Sayfayı Paylaş