gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Muhteşem Yüzyılın Hatice Sultan'ı ile Pargalı İbrahim'i Evlenebilecek mi ?

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl hatice sultan muhteşem yüzyıl pargalı ibrahim ve hatice sultan ve ibrahim paşa pargalının düğünü
    Hatice Sultan ile izdivacına karar verilen paragalı göklerde uçuyor. Canının bağışlanmasından çok Haticesine kavuşacak olan paragalı hiç beklemediği sonuçla karşılaştı.
    Haticenin aşkına dayanamayıp pargaya dönen İbrahim Paşa ailesine kavuştu. Tamda bu sırada Sultan Süleyman tarafından pargaya İbrahim Paşa'nın her ne olursa olsun saraya gelmesi konsunda emir gitmesi iyice pargalıyı mahvetsede saraya dönmüştür. Ailesi tarafından yanlız bırakılmayan pargalı padişahın huzuruna çıktığı an şaşkınlıktan ve mutluluktan kendini alamadı. Çünkü Sultan Süleyman Hatice Sultan ile Pargalı İbrahimin izdivacına karar vermişti.

Bakalım bu izdivaç gerçekleşebilecek mi ?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bu aşıklar adına ben çok sevindim evet Pargalı ve Hatice sultan muratlarına erip evleniyorlar.Fakat yıllar sonra ne yazık ki Pargalının akibeti pek iyi olmuyor diye de bir tüyo vereyim sizlere...

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay nolcak acaba nettende bakmak istemiyorum ki heyecanı kaçmasın.. Bakalım hayırlısı :D

4. AşkaimtisaL

AşkaimtisaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    yazık olcak pargalı ibrahime.. ama kendi etti kendi buldu cinsinden olacakk... şimdilik mutluluğun keyfini çıkaradursun.. iyice meraklanın...:)))

Muhteşem Yüzyılın Hatice Sultan'ı ile Pargalı İbrahim'i Evlenebilecek mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhteşem Yüzyılda Pargalının Sonunu Ozen Güven Getirecek !

Muhteşem Yüzyılda Pargalının Sonunu Ozen Güven Getirecek !

ozan güven ozan güven haberleri muhteşem yüzyıl oyuncuları Sevgili melekler, yeni sezonda merakla beklenen dizilerin başında ekranların reyting rekortmeni dizisi Muhteşem Yüzyıl geliyor. Dizinin yeni bölümlerinde yeni bir oyuncuya daha merhaba diyeceğiz. Bu oyuncu Ozan Güven. İşte Ozan Güven haberleri, haberin detayları... Ozan Güven, 'Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümlerinde oynamak için...
  2. muhteşem yüzyıl hatice sultan ölecek mi

muhteşem yüzyıl hatice sultan ölecek mi

arkadaşlarım hatice sultan ölüyor mu ya hikayeyi okuyan bana bilgi verebilir mi ölüyorsa nasıl ölüyor ?
  3. Muhteşem Yüzyılda Firuzenin dövmesi ile ilgili bilgi

Muhteşem Yüzyılda Firuzenin dövmesi ile ilgili bilgi

Kızlar bu hafta oynayan bölümde firuzenin dövmesi yüzünden rüstem paşa firuzeyi öldüremedi biliyorsunuz. Nedir bu dövmenin sırrı, rüstem paşa niye afalladı dövmeyi görünce ?
  4. hatice sultanla pargalının aşkı gerçek mi?

hatice sultanla pargalının aşkı gerçek mi?

Merhaba. Merak ediyorum Hatice Sultanla Pargalı İbrahimin aşkları gerçekte de var mı? Yani Okan Yalabıkla Selma Ergeç aşkı olabilirmi :D:D Yani öyle birşey okumuştum ama :D:D
  5. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ı Kim Oynayacak ?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'ı Kim Oynayacak ?

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” için hazırlıklar başladı. “Muhteşem Yüzyıl”ın final bölümünde 2015 Eylül olarak anons edilen “Muhteşem Yüzyıl-Kösem” için kollar sıvandı. 20 bin metrekarelik dış dekor ve kostüm tasarımları için kreatif ekip çalışmalara start verdi. Bu arada cast seçimi de titizlikle devam ediyor. Daha önce Beren...

Sayfayı Paylaş