gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kına elbiseleri kına elbisesi kina elbiseleri elbise modelleri elbisesi modelleri Evlilikten önceki merasimlerden olan nişan ve kına gecesi, milli kültürümüzde de yer alan ve yöreden yöreye değişen adetleri ile her zaman için ilgi odağı olmuştur.
    Bu tür merasimler de giymek için seçilen kıyafetler merasimin yapılacağı mekana görede değişiklikler gösterebilir. Eğer nişan yada kına sade bir törenle sadece aile büyükleri arasın da olacaksa şık bir abiye elbise modelleri ile geceye katılabilirsiniz.

Bunun yanın da daha teferruatlı ve kalabalık davetliler eşliğin de kutlanan merasimler için de daha gösterişli kıyafet seçimin de bulunmalısınız.
    Sizler için en güzel nişanlık modelleri ile birlikte kına gecesi elbise modellerini paylaşıyorum.

cicekli-kinalik-nisanlik-pembe.JPG farklı-Tesettür-Nişanlık-Abiye-Modelleri.JPG i286260064301337218._szw1280h1280_.JPG nişanlık_pembe_beyaz_001.JPG ON_1419_(018_0543).JPG ON_1507_084_2035.JPG tesettur-kinalik_9.JPG tesettur-nisanlik.JPG TN_1402_028_0639.JPG

Son düzenleme: 20 Ekim 2016
  2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri
    valla bn cok begendim süperler emegine sgalik adminim

3. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

muhteşem modeller en üstte altın sarısı varya bir ona birde yeşile bayıldım

4. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

harikalar bayıldım valla emeğne sağlık

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
muhteşemmm nişan ve kına elbiseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz ve nişan için abiye elbiseler

Söz ve nişan için abiye elbiseler

söz elbiseleri söz elbisesi abiyeleri elbise modelleri için elbise modelleri Düğünden önce gerçekleştirilen merasimlerin başın da gelen söz merasimi, çiftlerin aralarında ki bağı resmiyete döken ve birbirlerine evlilik sözü verdikleri bir merasimdir. Söz merasimi genellikle aile arasın da sade bir törenle kutlanır ve bu merasim kız evin de aile büyüklerinin de katılımıyla gerçekleşir. Söz...
  2. Kabarık nişan elbiseleri

Kabarık nişan elbiseleri

kabarık nişan elbiseleri nişan elbiseleri kabarik nisan kabarık kıyafetleri nisan
  3. 2010 söz,nişan ve kına elbiseleri

2010 söz,nişan ve kına elbiseleri

nişan kıyafetleri 2010 nisan elbiseleri 2010 nişan elbiseleri kına kıyafetleri modelleri Günümüzde söz ve nişan gibi merasimlerde sadelikten gidilme taraftarı olunsada buna karşın salonlarda yapılan nişan ve kına merasimlerinde giymek için tam bir nişan abiyesini tercih edenlerde var tabi şimdi vereceğim modeller bu tarz.Özellikle çok alımlı gösterişli modelleri tercih edenlere göre :)
  4. En güzel söz ve nişan günü elbiseleri geldii

En güzel söz ve nişan günü elbiseleri geldii

2011 Abiye Elbise Modelleri söz elbiseleri söz kıyafetleri 2011 elbiseleri 2011 elbise modelleri abimin düğününde ne giysem Baharın yaklaşması düğün, nişan, kına, tatlı, söz gibi birçok güzel faaliyetleri de beraberinde getiriyor... kuzenimin düğününde ne giysem... arkadaşın kınasına hala hazır değilim diyorsanız size birkaç abiye modeli sunuyorum...:)
  5. Nişan ve kına kıyafetleri kataloğu

Nişan ve kına kıyafetleri kataloğu

Kızlar nişanımda giymek için nişan kına kıyafetleri ve nişan için abiye modelleri arıyorum bana bir kaç kıyafet ve renk önermeniz mümkün mü

Sayfayı Paylaş