gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muhtşeem üçlü Neşe-i Muhabbet

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Neşe-i Muhabbet konserleri, bülent ersoy, adnan şenses, muazzez abacı, konseri, haberleri burada arkadaşlar.
    Türk Sanat Müziğinin üç dev ismi Adnan Şenses - Bülent Ersoy ve Muazzez Abaca üçlüsü Neşe-i Muhabbet adlı konserlerle sevdiklerinin kulağının pasını söktürecek Melek'lerim :)

Türk sanat müziğinin üç dev ismi Bülent Ersoy, Muazzez Abacı ve Adnan Şenses, “Neşe-i Muhabbet” adlı konser serisi için bir araya geldi.

Üç sanatçı, 18 Ağustos’ta İzmir Fuar Açıkhava’da, 20 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro’da, 15 Ekim’de İstanbul’da ve 22 Ekim’de de Ankara’da aynı sahneyi paylaşacak.

Muhtşeem üçlü Neşe-i Muhabbet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üçlü filtre

Üçlü filtre

SOKRAT Bir gün bir tanıdığı büyük filozofa rastladı ve dedi ki; - "Arkadaşınla ilgili ne duyduğumu biliyor musun?" - "Bir dakika bekle" diye cevap verdi Sokrat. "Bana birşey söylemeden önce senin küçük bir testten geçmeni istiyorum. Buna 'Üçlü Filtre Testi' deniyor." - "Üçlü Filtre ?" - "Doğru," diye devam etti Sokrat. "Benimle...
  2. Neşe

Neşe

Bakınız; Sevinç.Rüyada neşe verecek şeyler duymak ve gülmemek iyidir.
  3. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  4. Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Neşe Karaböcek - Artık Sevmeyeceğim

Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Ne kadar ağlasan boş Ne kadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim Ümitlerimi kırdın Hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Şimdi sende yalnızsın Bitsin artık bu çile Çekemem bile bile aaaahh Sen ne söylersen söyle Bu hayat geçmez böyle Sana dönmeyeceğim
  5. Mükemmel üçlüLer

Mükemmel üçlüLer

– Köfte-Patates-Pilav 2 - Komedi dans üçlüsü 3 - Deniz-Kum-Güneş 4 – Yumruk-Tekme-Kafa 5 - Mazhar-Fuat-Özkan 6 - At-Avrat-Silah 7 - Metin-Ali-Feyyaz 8 - 3R : Ronaldo-Rivaldo-Ronaldinho 9 - Fizik-Kimya-Biyoloji 10 - Hale-Lale-Jale 11 - Back to the future 1-2-3 12 - Kulak-Burun-Boğaz 13 - Sigara-Bira-Çerez 14 – Tekila-Erik-Tuz. 15 - Cut-Copy-Paste 16 -...

Sayfayı Paylaş