gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MÜJDE AR, FİZİK OKUMAYA NİYETLENMİŞKEN ARTİST OLDUĞUNU VE BUNDAN PEK DE MEMNUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ.

NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında şöhret olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, şöhretin üzerine yapıştığını ve istediği gibi bir hayat yaşayamadığını söyledi.

Ünlü bir insan olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, 'Ben fizikçi olacaktım, artist oldum, yani ne alaka' diye konuştu.

Aysun Kayacı, 'Ama fiziğiniz güzel işte' diyerek espri yaparken, Müjde Ar, sözlerini şöyle sürdürdü:

'Hakikaten, ben Hacettepe'de fizik okumaya gidiyordum. Memnun muyum acaba oyuncu olmaktan? Değilim, tabii ki değilim... Bizim bütün aile fizikçi ve matematikçi öyle bir takıntım var. 200 lira yurt parası bulamadığım için geldim tiyatroda devam ettim, üniversiteye İstanbul'da girdim.'

Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artist

Artist

Rüyada bir artist görmek, her konuda başarının habercisidir.
  2. Müjde ar teklifi reddetmiş

Müjde ar teklifi reddetmiş

YOĞUNUM BAŞKA SEFERE!' MÜJDE AR TEKLİF ALDIĞINI ANCAK ŞUAN İÇİN SİYASETE GİRMEYİ DÜŞÜNMEDİĞİNİ SÖYLEDİ Siyasete gireceği konuşulan Müjde Ar, teklif aldığını doğruladı. Yakın zamanda siyasete atılmayı düşünmediğini söyleyen Ar dün basın kuruluşlarına gönderdiği açıklamada, “Çevremdeki insanlar belediye başkanlığına adaylığımı koymam gerektiğini söylüyor. Ama haftanın 5 günü canlı TV programım...
  3. Müjde ar sabahları da karşımızda olacak!

Müjde ar sabahları da karşımızda olacak!

Müjde arı'ın büyük değişiminden sonra artık sabahları karşımıza gelecek.. Devamı haberimizde.. NTV’DE HAYDİ GEL BİZİMLİ OL PROGRAMINDA YER ALAN MÜJDE AR, ŞİMDİ DE SABAH PROGRAMI İÇİN KOLLARI SIVIYACAK. Doğuş Grubu’yla bir yıllık anlaşma yaptığını belirten Ar, adı ve prototipi değiştirilecek olan Kral TV’de haftanın beş günü seyirci karşısına çıkacak. Bu arada kilo veren ve fiziğini...
  4. Müjde Ar Kiracısıyla Mahkemelik Oldu

Müjde Ar Kiracısıyla Mahkemelik Oldu

Müjde Ar, İstanbul Levent’teki villasını kiraya verdiği kiracılarıyla mahkemelik oldu. Müjde Ar, İstanbul Levent'teki villasını, 1 Eylül 2006'da, 2 şirkete ayda 10 bin dolara kiraladı. 2008 Ağustos'una kadar Ar ile kiracıları arasında herhangi bir sorun yaşanmadı. Bu tarihten sonra toplam 40 bin dolarlık kira alacağını tahsil edemediğini ileri süren Ar, Sarıyer İcra Müdürlüğü'ne...
  5. Müjde Ar kimdir

Müjde Ar kimdir

müjde ar kimdir müjde ar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar. Türk Sineması'ın parlayan yıldızlarından bir isim Müjde Ar ve hayatı hakkında ki bilgilerle huzurlarınızdayız Melek'ler:) 1954 yılında İstanbulda doğdu. Bir süre tiyatro oyunculuğu ve mankenlik yaptı. İlk kez TV için çekilen Aşk-ı Memnu adlı dizide oynadı (1974). Ve...

Sayfayı Paylaş