gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Müjde Ar Kiracısıyla Mahkemelik Oldu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Müjde Ar, İstanbul Levent’teki villasını kiraya verdiği kiracılarıyla mahkemelik oldu.

Müjde Ar, İstanbul Levent'teki villasını, 1 Eylül 2006'da, 2 şirkete ayda 10 bin dolara kiraladı. 2008 Ağustos'una kadar Ar ile kiracıları arasında herhangi bir sorun yaşanmadı. Bu tarihten sonra toplam 40 bin dolarlık kira alacağını tahsil edemediğini ileri süren Ar, Sarıyer İcra Müdürlüğü'ne başvurdu. İki şirket de itiraz etti. Bir kez daha dava açan sanatçı, kiracılarının 40 bin dolarlık alacağının yüzde 40'ı oranında “icra inkar tazminatı” ödemelerini istedi.

Müjde Ar Kiracısıyla Mahkemelik Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

Müjde ar, 'fizikçi olacaktım, artist oldum' dedi

MÜJDE AR, FİZİK OKUMAYA NİYETLENMİŞKEN ARTİST OLDUĞUNU VE BUNDAN PEK DE MEMNUN OLMADIĞINI SÖYLEDİ. NTV'de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında şöhret olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, şöhretin üzerine yapıştığını ve istediği gibi bir hayat yaşayamadığını söyledi. Ünlü bir insan olmanın zorluklarından bahseden Müjde Ar, 'Ben fizikçi olacaktım, artist oldum, yani ne alaka'...
  2. Mahkemelik oldular

Mahkemelik oldular

sevilen gruplardan Grup Hepsi geçtiğimiz aylarda bir ayrılık yaşamışlardı gruptaki sarı şeker Gülçin evlenecek iddialarıyla gruptan ayrılmıştı... şimdi ise durum mahkemelik olmuş....... HAKKIMI MAHKEMEDE ARAYACAĞIM HEPSİ GRUBUNDAN OLAYLI BİR ŞEKİLDE AYRILAN GÜLÇİN HAKKINI MAHKEMEDE ARAYACAĞINI SÖYLEDİ Hepsi grubundan ayrıldıktan sonra eski arkadaşlarının yaptığı açıklamalara çok kızan...
  3. Muhteşem Yüzyıl Mahkemelik Oldu

Muhteşem Yüzyıl Mahkemelik Oldu

muhteşem yüzyıl, dizisi, mahkemelik, olmuş hakkında detaylı bilgiler melekler Fragmanlarının dönmeye başladığı günden beri gündemden düşmeyen Muhteşem Yüzyıl dizisi önümüzdeki dönemde mahkemeyle konuşulacak. Yapımcı firma TIMS, bu muhteşem yolculuğa çıkarken Kapalıçarşı’nın en eski mücevheratçılarından 130 yıllık Boybeyi’nin desteğini arkasına almıştı. CNBC e-Business'dan Meltem...
  4. Asistanı İle Mahkemelik Oldu

Asistanı İle Mahkemelik Oldu

Angelina Jolie ve asistanı davalık,haberin tamamı burada Dünya çapında şöhreti olan ve birçok kişinin rüyalarını süsleyen Angelina Jolie ve asistanı davalık olmuş.Daha öncelerde Angelina Jolie hakkında birçok haber çıkmıştı bakalım bu çıkan haberler karşısında ne cevap verecek Angelina Jolie Brad Pitt'in Fransa'nın güneyindeki Chateau Miraval adlı malikanelerinde telefonlara ve elektronik...
  5. Whatsapp Yüzünden Mahkemelik Oldular!

Whatsapp Yüzünden Mahkemelik Oldular!

whatsapp programı, whatsapp nedir, whatsapp hakkında Sevgili melekler, pek çoğumuzun mesajlaşmak, fotoğraf, ses ve video göndermek için kullandığı Whatsapp bir mahkemeye konu oldu. Yemen'de bir kadın, kocasının Whatsapp uygulamasıyla uğraşmaktan, bir erkek olarak vazifelerini ihmal ettiği gerekçesiyle dava açtı. İlginç davanın detayları şöyle... Yargı kaynaklarından alınan bilgiye...

Sayfayı Paylaş