gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MÜJDE AR, İBRAHİM TATLISES İLE YILDIZ TİLBE ARASINDA EKRANDA YAŞANANLARI YORUMLADI.

NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programında geçen hafta İbo Show'da yaşanan İbrahim Tatlıses-Yıldız Tilbe kavgasına en ilginç değerlendirmeyi Müjde Ar yaptı.

İbrahim Tatlıses'i Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran filmindeki Recep İvedik karakterine benzeten Müjde Ar'ın sözleri İbrahim Tatlıses'i çok kızdıracak cinstendi.

Programı izlemediğini ancak bir haber programında görüntüleri seyrettiğini vurgulayan Ar, 'Ben bir skeç oynuyorlar sandım seyrettiğimde. Herhalde yeni bir sitcom başladı dedim. Birbirlerine çünkü ana avrat dümdüz gidiyorlar. İbrahim, çünkü böyle bayağı herhalde dedim böyle bir Recep İvedik gibi bir karakteri oynuyor. Yıldız böyle kendini yere attı. İbrahim böyle ağzından şeyler geliyor, tükürükler akıyor falan... Dedim ön hazırlık mı yaptılar? Öyle yapmamışlar sonradan anladım' diye konuştu.

Çiğdem Anad'ın 'İbrahim Tatlıses'ten herkes korkar. Yıldız Tilbe nasıl oldu da korkmadı' sözü üzerine araya giren Müjde Ar, 'Niye korkar! Hiç kimse korkmaz İbrahim'den' dedi.

Pınar Kür'ün şu sözleri ise İbrahim Tatlıses'in nasıl bir imajı olduğunu sergiler nitelikteydi:

'Vurdurur canım, hiçbir şey olmazsa. Zaten kızcağıza öyle şey mesajlar geliyormuş, 'seni de vuracağız' diye.'

Müjde Ar, İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'yi bazı kişilerin elinden kurtardığı yönündeki ifadelerini de ayıp karşıladığını sözlerine ekledi.

Müjde Ar'dan İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük İbo Tatlıses'i fena kızdıracak

Küçük İbo Tatlıses'i fena kızdıracak

Uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen Küçük İbo, üniversite öğrencisi çıktı. Sakarya Üniversitesi’nde okuyan Küçük İbo, elektronik mühendisi olacak. Yıllardır ortalıkta görünmeyen Küçük İbo, yıllar sonra Star TV’de yayınlanan Mega Magazin programına konuk oldu. Küçük yaşta şöhrete ulaşan İbo’nun bu süre zarfında eğitime önem verdiği ve üniversite de okudğu ortaya çıktı. Tatlıses’in eskiden...
  2. Yazık Müjde Ar'da Kürt Sorununu Çözemedi

Yazık Müjde Ar'da Kürt Sorununu Çözemedi

MÜJDE AR KÜRT SORUNUNU ÇÖZEMEM DEDİ MÜJDE AR, NTV’DE YAYINLANAN PROGRAMIN CANLI YAYININDA KÜRT SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ KONUSUNDA SAMİMİ FİKRİNİ SÖYLEYEMEYECEĞİNİ AÇIKLADI. Can Dündar’ın konuk olarak katıldığı, NTV’deki ’Haydi Gel Bizimle Ol’ programında PKK sorununun nasıl çözümlenebileceği üzerinde konuşmalar yapıldı. Konuşmalar arasında en dikkat çeken sözler Müjde Ar’dan geldi. Ar, şöyle...
  3. İbrahim Tatlıses'i özel Alman harekat timi koruyor!

İbrahim Tatlıses'i özel Alman harekat timi koruyor!

ibrahim tatlısesin almanyadaki son hali özel harekat timi ibrahim tatlıses almayaya gitti, korumaları, son dakika haberleri, 2011 haberleri Sanat dünyasının baba isimlerinden olan İbrahim Tatlıses tedavisi için Almanya'ya gitti ve gittiği yerde onu Alman özel harekat timleri koruyormuş Melek'ler. Münih'teki Kaza Kliniği'nde tedavi gören İbrahim Tatlıses'i ağır silahlı Alman özel...
  4. Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

ibrahim tatlıses haberleri dilan çıtak Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak geçtiğimiz gün twitter hesabından İbrahim Tatlıses'i hayli kızdıracak bir mesaj attı. İşte Dilan Çıtak'ın Twitter'daki hesabından yazdığı o sözler: "Baba var Cem gibi çocuğuna kızınca sabaha kadar uyuyamayan, baba var çocuğundan haberi olmayan... " Dilan Çıtak bu...
  5. Müjde Ar'dan Yeni Dizi!

Müjde Ar'dan Yeni Dizi!

müjde ar, müjde ar yeni dizisi, müjde ar haberleri Sevgili melekler, yılların eskitemediği oyunculardan Müjde Ar yeni bir diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. En son 2006 yılında ‘Kuş Dili’ adlı dizi de oynayan Müjde Ar, yeni dizisiyle ekranlara dönüyor. ‘Aşk, Ekmek ve Hayaller’, yeni yılın ilk günlerinde Show TV’de ekrana gelecek. İşte detaylar... Eylül ayının ilk haftasında yeni...

Sayfayı Paylaş