gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Müjde ! Tek Dersten Kalanlara Bir Sınav Hakkı Daha Verilecek !

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tek dersten kalanlara sınav hakkı tek dersten kalanlar

Sevgili melekler, tek dersten kalanlara sınav hakkı ile ilgili haberimiz şöyle...

Tek Dersten Kalanlara Müjdeli haber geldi

Tek dersten sınıfta kalan liselilere ek sınav hakkı verildi.Milli Eğitim Bakanlığı, liseden mezun olamayan son sınıf öğrencilerine tek dersten sınava girebilme hakkı getirdi.Eylül ayında gerçekleştirilen sorumluluk sınavları ile ilgili genelge doğrultusunda yapılan sınavlardan sonra, tek dersten başarısızlığı nedeniyle ortaöğretim kurumlarından mezun olamayan son sınıf öğrencileri, başarısız dersinin hangi sınıfa ait olduğuna bakılmaksızın valiliklerce belirlenecek tarihlerde sınava alınacak.

Müjde ! Tek Dersten Kalanlara Bir Sınav Hakkı Daha Verilecek ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Müjde den Daha İyi

Deniz Müjde den Daha İyi

deniz çakır müjde ar iffet dizisi oyuncuları fragmanı iffet dizisi hakkında tüm bilgiler burda melekler sevgili melekler biliyosunuz iffet sinema filmi diziye çevrildi ve şu sıralar star tv de yayında iffet dizisi bir zamanlar müjde arın oynadığı iffet rolünü dizide deniz çakır canlandırıyor deniz çakırın müjde ardan daha iyi olduğunu iddia eden perihan şavaş yeni bir polemiğin fitilini...
  2. Üniversiteyi Kazanıp Tek Dersten Sınıfta Kalanlara Müjde !

Üniversiteyi Kazanıp Tek Dersten Sınıfta Kalanlara Müjde !

üniversiteyi kazanıp liseden mezun olamayan öğrenciler tek dersten kalanlara sınav hakkı Sevgili melekler, sabah saatlerinde yaptığımız yeni üniversite geçiş sistemi haberimizin ardından yeni bir haber de MEB'dan geldi. Üniversiteyi kazanıp tek dersten sınıfta kalanlara sınav hakkı tanınmasına ilişkin haberin detayları şöyle... Liselileri sevindirecek haber Milli Eğitim...
  3. Liseli Öğrencilere Yeni Bir Seçmeli Ders Daha Geliyor!

Liseli Öğrencilere Yeni Bir Seçmeli Ders Daha Geliyor!

bu konu liselerndeki seçmeli dersler hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Milli eğitim bakanlığının yaptığı açıklamaya göre 2013/2014 eğitim ve öğretim yılında okuyacak liseliler için yeni bir seçmeli daha ders geliyor. Buna göre lisede okuyan öğrenciler seçmeli ders olarak Osmanlı türkçesini seçmeli ders olarak seçebilecek. Haber ile ilgili detay bilgilere geçiyoruz. Milli Eğitim...
  4. Tek Dersten Mezun Olamayan Liselilere Müjde!

Tek Dersten Mezun Olamayan Liselilere Müjde!

tek dersten mezun olamayanlar, tek dersten mezun olamayanlar için sınav Sevgili melekler, Milli Eğitim Bakanlığı tek dersten mezun olamayan liselilere büyük bir kolaylık sağladı. Tek dersi zayıf olduğu için mezun olamayan lisesilere bir kez daha sınava girme hakkı tanınacak!.. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı imzasıyla yayımlanan “tek ders sınavı” konulu genelgede, ortaöğretim...

Sayfayı Paylaş