gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Müjdem var size :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Dayak yiyen coluk cocuk herkese müjde Esek suadan geliyor :D:D:D:D:D:D

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy çok güzelmiş ya emeğine sağlık

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    İyi ne güzel işte artık dayak bitti demektir :D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şükür hahahaha :D

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    yaşasınnn oleyyy artık dayak yok o eşek nerde kalmış bi gelsin at sudan gelene kadar bende onu dövmezsem...:p

Müjdem var size :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan  müjdeleri

Ramazan müjdeleri

Ramazan'ın ilk günü ile birlikte nur ve feyiz dolu bir mevsimi yaşamaya başlarız. Kâinat şenlenir, dünya Cennetten süzülen nurânî bir hava ile dolup taşar.. Ulvi âlemlerin masum ve mübarek sakinleri öbek öbek mü'minlerin çevresini sarar. Rahmet ülkesinden müjdeler, kâinatın Rabbinden selâmlar ve mağfiret ümitleri getirir, Ramazan ayı... Mukaddes kelâmın nazil oluşunun yıldönümünü mü'minlerle...
  2. Size bir sürprizim var

Size bir sürprizim var

Şimdii Google sayfasını açın, oraya istediğiniz bi kelimeyi yazın ve grafiklerde aratın ! ve karşınıza bolca resim olan bi sayfa cıksın !Daha sonra çıkan sayfada aşağıda vereceğimm linkin tamamını adres satırına kopyalayın ve entere basın ! javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0;...
  3. Köpeğinizin sizden ricaları var...

Köpeğinizin sizden ricaları var...

KÖPEĞİNİZİN SİZDEN RİCALARI VAR... Benim hayatım 10 ile 15 yıl sürer. Senden her ayrılışım bana acı verir. Beni almadan önce bunu düşün. Bana, senin benden istediklerini anlayacağım bir süre ver. Benim içimde güven duygusu uyandır. Ben bununla yaşarım. Bana hiç bir zaman uzun süreli darılma ve beni cezalandırmak için bir yere kapatma. Senin hayatında iş, eğlence ve...
  4. Size Bir Hediyem var!!!!

Size Bir Hediyem var!!!!

Bilgisayar başında rahat olun diye size özel bir koltuk tasarlattım.:laugh:Masraftan kaçınmadım sürüden özenle seçtim:D ve buyrun herkeşe yetecek kadar var merak etmeyin.:D
  5. Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var ?

Sizlerin Fikirlerinize İhtiyacım Var ?

Merhaba öncelikle siteye yeni üye oldum ve yardıma ihtiyacım var ailemde bana bu konuyla yardımcı olacak okadar çok kuzenlerim benden büyüklerim var onların fikirlerini aldım ama onlar beni tanıdığı için ben buraya yazacaklarımdan beni tanımayan insanların fikirlerini almak istiyorum yardımlarınız için şimidden çok teşekkür ederim hepinize.. *Öncelikle şöyle başlıyım beni seven bir...

Sayfayı Paylaş