gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

mukemmel Hamile kiyafetleri:)

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

hamile kiyafetleri hamile elbisesi hamile giysileri hamile tunikleri hamile kombinleri hepsi burada meleklerim Merhaba Hamis meleklerim,
    Hamilelikte giysi secimi cok onemli biliyorsunuz...Bende yeni hamis olarak internette dolanirken hamile kiyafetleri satan bir firmaya denk geldim, sahibide bayan sanirim, o nedenle bu kadar zarif kiyafetleri var demekki:) Ben cesitleri gezerken inanin hepsine bayildim, hepsi cok zarif modern ve rahat...Yurtdisinda yasamasaydim kesinlikle siparis vermistim ama maalesef yurtdisindayim:cry: Ben giyemiyorum bari meleklerim giysin diye sizlerle birkac urunun resmini paylasmak istedim...Cesit o kadar coktuki hangisini paylasacagimi bilemedim dogrusu...Ama bunlar bayramlik hepsi cok cici:) Fiyatlarina gelince ortalama 60-100 TL arasinda degisiyor ...Zaman zamanda gunluk indirim ve promosyonlarda oluyor tabiki....

Buyrun hamis meleklerimiz icin bayramliklara;

Benim favorim bu melekler:)

Bu da mukemmel bence, kesinlikle cok zarif:)

2. Firdem

Firdem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylasim icin cok tesekkürler güzel konu ve resimler

mukemmel Hamile kiyafetleri:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cocuk Kiyafetleri...

Cocuk Kiyafetleri...

çocuklar için kıyafetler çocuk kıyafetler cocuk kıyafetleri çocuk kiyafetleri çocukkıyafetleri
  2. yumurtadan civcive mukemmel yolculuk...

yumurtadan civcive mukemmel yolculuk...

yumurtanın civcive dönüşümü yumurtadan hayvana dönüşümü değerli melekler sizler hiç daha önceden yumurtadan civciv nasıl omuşuyor resimli olarak gördünüz mü ? Şimdi sizlere civcivin oluşumunu tek tek resimli olarak gösteriyoruz. Bakın civcivin oluşma evreleri nasıl oluyormuş.
  3. Disco Kiyafetleri...

Disco Kiyafetleri...

disco kıyafetleri disko kıyafetleri disko kiyafetleri kıyafeti disco kiyafetleri
  4. CİdDi diyoRum mukemmel nicqLeR..(=

CİdDi diyoRum mukemmel nicqLeR..(=

nicqler nicqlr komik nicqler yeni ciddi oyun nickleri Yanılmışım.. Yanılgılarla geçmiş ömrüm.. ve Ben daha yeni farkediyorum..Herşey senin gitmenle aydınlandı.. Ama benim dünyam artık karanlık | Herşeyin aydınlanmasıyla bilikte karardı dünyam ve sen artık yoksun benim bu karanlık dünyamda oySaki.. InsánLár inSánLárI yørárkén, insánLár inSánLárdán kørkárkén, bén háLá téhLykeLy øyµnLár...
  5. kiyafetler varken hamile kalmak mumkun mu ?

kiyafetler varken hamile kalmak mumkun mu ?

Merhabalar daha once sordum ama sorumu bulamadigim icin tekrar yazdim. Acaba kyafetler ic camasirlari varken hamile kalinabilir mi. Mesela kasikta islaklik hissedilse ?

Sayfayı Paylaş