gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

mükemmel koca nasıl olursun biliyormusun...

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

-özel günlerimizi hatırlasan -evlilik yıldönümünden önce "hadi seç şurdan hediyeni,şimdi benim aldığımı beğenmezsin"demesen
    -kapı kolarının ve mobilya kenarlarının dilek ağacı olmadığını anlayıp,kıyafetlerini asmasan
    -çoraplarını attığın yerlerden kokularını takip ederek bulmasam
    -duş alırken banyo takımlarını kaldırsan ve sulara boğmasan
    -bornoz ve ıslak havlularını heryere atmasan
    -kirli çamaşırlarını banyoya kadar getirebildiğine göre kirli sepetinin üstüne değil içine koysan
    -özenle ütüleyip katladığım çamaşırlarını alttan birini çekip devirmesen ve sonra burasını hiç düzlemiyormusun demesen
    -senden yardım istediğimde "bana söyleyene kadar şimdiye yapmıştın" demesen
    -arasıra "eline sağlık,bu sana çok yakışmış,teşekkürler,bugün neler yaptın ve hatta çok ileri gidiyorum SENİ SEVİYORUM" desen
    -"tek çalışan senmisin herkes işlerini nasıl yetiştiriyorsa sende yap demesen
    -yanımda çok rahat gaz çıkartıp"ne yapayım içimdemi kalsaydı" demesen
    -alışverişe gittiğimizde mağza önüne gelince sigarını yakıp, hadi sen gir işini hallet ben burada bekliyorum demesen
    -benimde acıkan, yorulan,uyuyan bir insan olabileceğimi ve robot hizmetçi olmadığımı anlasan

mükemmel koca nasıl olursun biliyormusun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Desenler nasıl kullanılmalı? biliyormusunuz meleklerim

Desenler nasıl kullanılmalı? biliyormusunuz meleklerim

Evinizde desenli kumaşlar ve döşemeler kullanmayı seviyorsunuz, peki bunları kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Desen çılgınlığının ulaştığı zirvede, her şey, her şeyle güzel duruyor. Yapraklar yuvarlaklara karışıyor, etnik baskılar barok kıvrımlarla buluşuyor. Bu kış iç mekanlara renk ve desen taaruzu var. Renklerdeki özgürlük, desen seçimine...
  2. Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? biliyormusunuz

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? biliyormusunuz

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? kocanızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız Seviyorsunuz, o da sizi sevdiğini söylüyor. Ama ortada bazı gariplikler var! Bazı söylediklerinin birbirini tutmaması, sık sık ortadan kaybolması sizi "Acaba aldatılıyor muyum?" paranoyalarına sürüklüyor. Bunlar bazen gerçekten paranoya olabilir, amaaaaa... Ne yazık ki sıklıkla bu tür göstergeler...
  3. Mükemmel makarna nasıl yapılır?

Mükemmel makarna nasıl yapılır?

Her zaman büyük bir tencere kullanın. 225 gr. makarnaya 2,25 lt. su kullanın. Suya bir yemek kaşığı tuz ekleyin. Makarnayı eklemeden önce suyun yeterince kaynadığından emin olun. Makarna tanelerinin birbirinden ayrılması için sadece 1 kez karıştırın. Eğer spaghetti gibi uzun bir makarna pişiriyorsanız, tamamının suyun içerisine girmesini sağlayacak şekilde dibe doğru batırın. Mutfak saatinizi...
  4. Bulutlar nasıl oluşur biliyormusunuz?

Bulutlar nasıl oluşur biliyormusunuz?

bulutlar havada nasıl durur yağmur yağarken gökyüzü nasıl olur yağmur yağarken gökyüzü nasıldır bulutlar bulut Gökyüzünde bir eser gibi duran bulutların nasıl oluştuğunu biliyormusunuz?:Dbence bilmiyorsunuz:Dbende bilmiyorum:seker:O zaman öğrenelim:):) Tepenizde gördüğünüz orta büyüklükte, yaklaşık l kilometre çapındaki bir bulutun hacmi 4 milyar metreküptür ve içinde l -5 milyon kilogram...
  5. Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır?

Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır?

Bu konu; Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, doğru ve kararında yapılmış bir makyaj kadını ne kadar güzel gösteriyorsa, abartılı ya da uyumsuz yapılan bir makyaj da son derece kötü bir görüntü verir. Makyaj yapmak biraz el becerisi, biraz göz zevki, biraz da genel bilgi ister. Eğer siz henüz kendinizi yeterli hissetmiyorsanız bu makalemizde...

Sayfayı Paylaş