gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

mükemmeliyetçilere rosa clara 2009 koleksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

rosa clara rosa clara 2009 türkiye 2009 koleksiyonu
    gelinlik:her genç kızın rüyalarını süsleyen o nadir kıyafet. Yıllarca hayalini kurar modeller begenir sürekli karar degiştirir dururuz...:) en güzelini en özelini bulmak için bende bu hayallere biraz olsun renk katmak ve yardımcı olmak için sizlere rosa clara'nın mükemmel modellerini seçtim müthişler işte buyrun.............

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Başlığın cuk oturmuş canım benim bunlar ne ya hepsini de giyesim geldi vallahi ne kadar tatlı renkleri yaa bayıldım bayıldım...Ahanda buna hepiciinden çok bayıldım..

Off bu ne biçim bişidir yaa :)

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok hoslar,simdiki gelinliklerin ayri bir havasi var.

4. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

mükemmeliyetçilere rosa clara 2009 koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rosa Clara Gelinlikleri

Rosa Clara Gelinlikleri

rosa clara rosa clara gelinlik fiyatları türkiye
  2. Stefanel’in 2009-10 Koleksiyonu

Stefanel’in 2009-10 Koleksiyonu

Stefanel’in kış koleksiyonunun en dikkat çekici modeli yine triko tulumlar. Hem spor, hem şık kullanabileceğiniz, Stefanel klasiği olan tulumlar sade renkleri ve rengarenk aksesuarlarıyla sizleri bekliyor. Kaşmir karışımı triko tulumların yanı sıra jarse ve ipek kumaşların kullanıldığı tulum modellerini de tüm Stefanel mağazalarında bulabilirsiniz. 2009-2010 Kış koleksiyonun ilhan kaynağı...
  3. 2011 Rosa Clara Gelin Ayakkabısı Modelleri

2011 Rosa Clara Gelin Ayakkabısı Modelleri

rosa clara ayakkabı gelinlik ayakkabıları 2011 2011 gelin ayakkabı modelleri gelinlik modelleri gelin Sevgili gelin adayları gelinliğinizi seçtiniz sıra geldi gelin ayakkabınızı seçmeye...Gelin ayakkabınızda en az gelinliğiniz kadar şık ve güzel olmalı ki gelinliğiniz altında gölgede kalmasın.. Bütün gün ayağınızda olacağından hem şek hem rahat modelleri tercih etmenizde fayda var...Rosa...
  4. Rosa Clara 2012 Gelinlik Modelleri...

Rosa Clara 2012 Gelinlik Modelleri...

rosa clara, 2012, gelinlik modelleri, resimleri, çeşitleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, 2012 Rosa Clara gelinlik modelleri görücüye çıktı. Modeller genelde bele oturan.çok sade, etekleri kabarık modeller.. Modellerden örnekler şöyle;
  5. Rosa Clara Dantelden Yapılmış Gelinlik Modelleri

Rosa Clara Dantelden Yapılmış Gelinlik Modelleri

Dantelli gelinlik modelleri 2012 Danteli daha önceden sevdiğimi portal bölümünde söylemiştim arkadaşlarım. Görüntüsü ve işlemesi ile birlikte bir bütün oluşturarak, gelinlik seçiminde alternatif bir seçim olabilir diye düşünüyorum. Rosa Clara marka bir kaç dantelli gelinlik modelini sizlerin beğenisine sunmak istiyorum. Rosa Clara Dantelden Yapılmış Gelinlik Modelleri

Sayfayı Paylaş