gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Mükemmelliyeti bekleyen vatandaşımızın son hali...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Mükemmel erkeğini bekleyen kadının son hali...

Mükemmel kadını bekleyen erkeklerinde sonuda bu.....:deli::deli:

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bizim kadar mükemmel bir bayanı bulamayan bir erkek olcağını sanmıyorum,ama bizim hazın sonumuzun bu olması çok normaldir

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    tskler cnm paylasim icin :)

harikaydi :D:D:D

Mükemmelliyeti bekleyen vatandaşımızın son hali... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İdeal Koca bekleyenin Son Fotosu

İdeal Koca bekleyenin Son Fotosu

ideal koca bekleyenin son fotosu koca amlılar İdeal Koca bekleyenin Son Fotosu:BuŞARTLARDA OLMASINIBEKLİYOR DU........ 1-Boyu en ideal 1.75 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık.. 2-renkli gözlü olmalı. ama çok açık renk değil. bakışı daha önemli. çakmak çakmak bakarken yumuşayıp eritebilmeli 3-hafif bi top sakal yada kirli sakal olmalı. Tüysüz kesinlikle...
  2. Barbie'nin son hali

Barbie'nin son hali

barbie hamile hamile barbie barbienin gerçek hali nin gerçek hali barbi Vah vah bizim barbie ye neler olmuş böyle.Çoluk çocuk nasılda yıpratmış onu böyle :laugh::laugh::laugh:
  3. Sibel Can'ın Son Hali

Sibel Can'ın Son Hali

sibel canın son hali sibel can son hali canın yeni can albüm fotoğrafları yeni sibel can 2011,sibel canın yeni resimleri, sibel can resimleri,son albümü, sibel canın son albümü,sözleri,şarkıları, sibel can albümleri,yeni hali,yeni resimleri Hani bir laf varya şarap gibi kadın yıllara meydan okuyar diye.İşte bana göre bu kadın tabiri caizse Sibel Can'dan başkası değil:D3 çocuk annesi olmasına...
  4. Deniz Uğur'un son hali

Deniz Uğur'un son hali

Deniz Uğur'un son hali nasıl acaba kaner olan deniz uğur saçlarını kazıtmış ve poz vermiş o pozları burdan yayınlar mısınız acaba?
  5. Berk Oktay'ın Son Hali!

Berk Oktay'ın Son Hali!

berk oktay, berk oktay haberleri, berk oktay köpeği Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde bir kaza sonucu yüzüne 35 dikiş atılan Berk Oktay geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Basında çıkan köpeğinin yaraladığı haberlerini yalanlayan Oktay, sevgilisi Merve Şarapçıoğlu ile objektişflere yansıdı. Dudağı ile çenesi arasındaki dikiş izi açıkça belli olan "Benim Hala Umudum...

Sayfayı Paylaş