gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Mulberry'nin yepyeni çantalari

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ÇANTA KONUSUNDA BİRÇOK TANIDIĞIMIZ MARKA VAR SİZİN İÇİN MULBERRY NE İFADE EDİYOR BİLMİYORUM AMA BENİM ÇOK SIKLIKLA RASTLADIĞIM BİR MARKA DEĞİL SİZDE BENİM GİBİYSENİZ MODELLERİ GÖRÜNCE MARKAYI TAKİBİNİZ ARTACAK Dİ,YE DÜŞÜNÜYORUM İŞTE YENİ ÇANTA KOLEKSİYONUYLA MULBERRYY

Mulberry'nin yepyeni çantalari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yepyeni İMzalar

Yepyeni İMzalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yepyeni nişanlıklar

yepyeni nişanlıklar

güzel kalabalık düğün gibi bir nişan töreni yapmak istek meselesi ama bizim için güzel oluyor sahsen kabarık kabarık nişanlık giymek hoşuma gider ee aile arasında yapıncada giyilmiyorki daha sade bişey seciyoruz nişan töreni düşünenler için modeller işte..........
  3. Sade kiş çantalari

Sade kiş çantalari

KIŞIN SADE VE MAT RENKLER ŞÜPHESİZ EN ÇOK KULLANDIĞIMIZ RENKLER ARASINDA OLUYOR NEDENSE :) SANIRIM KENDİMİZİ KIŞIN DONUKLUĞUNA KAPTIRIYORUZ ASLINDA ÇOKTA DOĞRU MU BİLEMİYORUM :D GELELİM BİZ AKSESUARLARA EN ÇOK KULLANDIĞIMIZ AKSESUARIMIZ BİZ HANIMLAR İÇİN ÇANTAMIZ ÇANTASIZ ÇIKMAYIZ :) MAT RENKLERİMİZE UYGUN ÇANTANIZ VAR MI HANIMLAR ? İŞTE SİZE BİRKAÇ MODEL KIŞA UYGUN ÇANTALARR...
  4. Yepyeni ürünler...

Yepyeni ürünler...

Merhaba arkadaslar. .Bana hediye gelen ve beden olarak bol gelen bir kaç parçamı satışa koyuyorum. ..Kullanılamadı malesef...Tertemiz. .Umarım beğenirsiniz... Ürünler şimdilik bunlar..Alıcılara beden bilgisi için detaylı bilgi veririm...

Sayfayı Paylaş