gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Multitap'ın Beşiktaş İçin Yazdığı Multi Feda Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Multitap Multi Feda şarkı sözleri Multitap Multi Feda şarkısı sözü

Sevgili melekler, genç ve başarılı grup Multitap 'tan bir şarkıyla karşınızdayız :) Beşiktaş için yazılan ve marş niteliğinde olan Multitap Multi Feda şarkısı sözü ile karşınızdayız, buyrun .. :)

Benim gönlüm, ömrüm, yolum Beşiktaş
    Yağmur çamur, kara kış, fırtına boran
    Gerçeğim siyah beyaz, gerisi yalan
    Emanetim, onurum, armağanımdır arman
    Şerefinle oynar, hakkınla kazanırsın
    Zafer şarkılarınla yürekli ozanım
    Sen hakkımsın, şerefimsin, sebatımsın
    Gün gelir kalırım ben de son nefeste
    İşte bu veda değil, feda zamanı
    Seninle geçmiş ne güzel etmişim ömrüme
    Hayatımın sen en güzel yanı
    Kederim sevincim gururum gözyaşımsın
    Yalnız hissederken tek ilacım
    Sen hakkımsın, şerefimsin, sebatımsın
    Ömürler feda sana Beşiktaş!

Multitap'ın Beşiktaş İçin Yazdığı Multi Feda Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Özay cezaevinde yazdığı şiirleri  albümünde şarkı söz yapacak

Tuba Özay cezaevinde yazdığı şiirleri albümünde şarkı söz yapacak

Tuba Özay cezaevinde yazdığı şiirleri Kasım ayında çıkaracağı albümünde şarkı sözü olarak kullanacak. Özay’ın sır gibi sakladığı çok özel şiiri “Vay seni adam görünen madam” Vatan gazetesi muhabirinin eline geçince hemen Tuğba Özay'ı aradı. Ünlü manken önce şaşırdı, sonra şarkı sözünün öyküsünü anlattı: “Gece saat 02.00’de kalemi kağıdı elime aldım. Doğrularımı yanlışlarımı sorguladım. O...
  2. ay_yıldızın kendi yazdığı  şarkı sözleri

ay_yıldızın kendi yazdığı şarkı sözleri

DİPSİZ KUYU Gittin boyunumu eğdin ağzından çıkan sözlerin ok gibi saplandı kalbime dipsiz kuyularda yüzdüm güneşsiz sabahlara uyandım dilinden çıkan her söze kilit vurdum kalbimi senden başkası açamaz hapsetim gözlerini benden başkası bakamaz ahh kolların benden başkasını saramaz bir AHH desen yıldız olup düşmezmiyim ellerine kor gibi yanarım yüreğinde BİR SU Bir su olsan bir...
  3. Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı

Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı

Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı Sözü Mustafa Topaloğlunun Survivor İçin Yazdığı Şarkı Sözleri Sıradışı halleri ve konuşmalarıyla uzaylı lakabıyla her girdiği ortamda tüm dikkatleri üzerine çeken Mustafa Topaloğlu, tahminimce Survivor'da da dikkatleri kendi üzerinde toplayacak :) Survivor 2012 sezonunu merakla bekliyorum ve sizlere Mustafa Topaloğlu'nun survivor için yazdığı...
  4. Multitap Multi Feda Şarkı Sözü istiyorum sizden

Multitap Multi Feda Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar hepinize keyfi ve neşesi bol sağlıklı bir pazar günü diliyor ve sizden Multitap Multi Feda Şarkı Sözü yazmanız için rica da bulunuyorum şimdiden paylaşımınız için çok teşekkürler.
  5. İşte Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı İçin Yazdığı Şarkının Sözleri!

İşte Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı İçin Yazdığı Şarkının Sözleri!

sinan akçıl, ebru şallı, sinan akçıl ebru şallı, sinan akçılın ebru şallıya yazdığı şarkı Sevgili melekler, bu yaza damgasını vurmaya aday albümlerin başında Sinan Akçıl'ın yeni albümü geliyor. Akçıl'ın albümünde yer alan şarkılardan birkaçının sözleri daha albüm piyasaya çıkmadan medyaya sızdı. Son sızan şarkı sözü ise Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı için yazdığı "Güzel Kız" şarkısının...

Sayfayı Paylaş