gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

mumun marifetine bakın!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Efendim hepimizin günlük hayatında çok sık şekilde karşılaştığı bir sıkıntı da elimize diken gibi nesnelerin batmasıdır. Eğer bu objeler büyükse çekip çıkarabiliriz, bunda hiç bir sorun yoktur. Amma velakin elinize gözle görülmüyecek ya da elle tutulmayacak kıymık gibi bir şey batarsa ne yapacağız dediğinizi duyar gibi oluyorum. Hemen umutsuzluğa kapılmayınız. Bunun da bir çaresi var:

Marketinizden bir koşu gidip mum alınız, mumu yaktından sonra bir iki damla kıymığın battığı yere damlatınız. Mum donduğunda kıymığı çıkaracaktır.Sonuç mükemmel, ortada kıymıktan eser yok........:)

2. Umut Berke

Umut Berke Forum Okuru

Yalan

Yalan bence bu denemeye cesaretim yok bune böyle kıymık battı birazı çıktı birazı çıkmadı yalan bu mum yakar elinizi !

mumun marifetine bakın!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Kalkancı'nın marifetine bak

Ali Kalkancı'nın marifetine bak

28 Şubat döneminde adını ’Sahte Şeyh’ olarak duyuran Ali Kalkancı’nın yeni marifetleri polisi bile şaşırttı! Ali Kalkancı'ya ait Kalkale Kimya Sanayi'nde nasıl uyuşturucu hap üretildiği ortaya çıktı. Normalde deterjan üretilen fabrikada Hindistan'dan getirilen makinelerle saatte 60 bin adet Captagon isimli uyuşturucu hap üretildiği öğrenildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla...
  2. Marifet

Marifet

Marifet hiç ezilmemek bu dünyada Ama biçimine getirip ezerlerse Güzel kokmak Kekik misali Lavanta çiçeği misali Fesleğen misali Itır misali İsâ misali Yunus misali Tonguç misali Nâzım misali ...B.Rahmi Eyüpoğlu...
  3. pasikanın marifeti

pasikanın marifeti

Pasika bukadar güçlü kuvvetli olduğunu bilmezdim kız nasıl kaldırıon onu eferin vallahi benide kaldır şöyle bir döndür bi tur atım be hadi.. Laf aramızda tırstım hee..
  4. marifet name

marifet name

ellerin şekilleri neyi belirtir marifetnameden istiyorum

Sayfayı Paylaş