gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

München Et Yemeği(Alman)

Konu, 'Dünya Mutfakları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

alman et yemekleri alman yemek isimleri almanca yemek isimleri yemekleri resimli Malzemeler: 180 gr dana eti, 50 gr soğan, 5 gr acırga, 20 gr salatalık turşusu, yeşillik, tuz
    Hazırlanışı:
    Et bir tencereye konur. Üzerine tuzlu kaynar su ilave edilir. Pişmesine az kala yeşillik ve ikiye bölünerek kızartılmış soğan ilave edilir. Piştikten sonra et çıkarılıp tabağa yerleştirilir. Üzerine et suyu dökülür. Rendelenmiş acırga ve marine edilmiş salatalık eklenerek servis yapılır.

2. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dana eti nasıl olmalı acaba?

München Et Yemeği(Alman) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Et yemek

Et yemek

Rüyada et görmek, hayir ve menfaate yorum-lanir. Rüyada pismis et görmek ve yemek, kolaylikla elde edilen hayir ve menfaate, kebap edilmis et görmek ve yemek, zorlukla el-de edilen menfaate, et görmek ve yemek hastaliga, et alip satmak keder ve musibete, insanin kendi etini yemesi akrabalari hakkin-da dedikodu yapmaya, yenmeyecek bir hayvanin etini yemek ha-ram mal yemege delalet eder....
  2. Et yemeği.

Et yemeği.

Rüyada et ile pismis yemegi görmek, fakir için zenginlige, etsiz pismis yemegi görmek, ihtiyaç veya ibadete isarettir. Kansik seylerle pismis yemegi görmek, hastaliktir. Rüyada güzel bir yemek pisirdigini gören kimse, o yemek miktannca söhrete erisir ve fakirlikten sonra zengin olur. Eger kendisi için baska birisinin pisirdigini görse, o adamin o kimse hakkinda hile yapmasindan korkulur. Bazen...
  3. Almanların Mezhebi Nedir merak ettim

Almanların Mezhebi Nedir merak ettim

Merhaba arkadaşlar ben almanlar ile ilgili bir çok konuyu merak ediyorum ve şimdide sizden Almanların Mezhebi Nedir diye bilgi rica ediyorum şimdiden cevaplar için çok tşk ederim.
  4. almanların yöresel yemekleri

almanların yöresel yemekleri

Merhaba.Yakın bir zamanda bir Alamna arkadaşımı misafir edeceğim ve ona alman yemeklerinden de yapmak istiyorum.Var mı tarif ?
  5. At Eti Yemek Caizmidir?

At Eti Yemek Caizmidir?

at eti yenirmi at eti yemek günahmı at etini yemek Et denince aklınıza eminim ki büyük ve küçük baş hayvanların eti gelebilir. Fakat doğada bulunan bir takım canlıların da eti pekala yenmektedir. Bize tuhaf gelen ve düşündüğümüz zaman bile midemizi kaldıran bazı hayvanların etini diğer insanlar afiyetle yiyebiliyor. Birçok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan at eti yenirmi? At etini...

Sayfayı Paylaş