gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Münevver Karabulut'un katil zanlısı teslim oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Sevgili Meleklerim sonunda adalet yerini buluyor, Münevver Meleğinin katil zanlısı teslim olmuş... [​IMG] [​IMG]

İstanbul Valisi Muammer Güler, Başı Kesilerek Öldürüldükten Sonra Cesedi Etiler'deki Bir Çöp Konteynırında Bulunan Münevver Karabulut'un Katil Zanlısı C.g'nin Gözaltında Olduğunu Bildirdi.

Güler, Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğünde gazetecilere yaptığı açıklamada, katil zanlısı C.G'nin şu an itibariyle İstanbul emniyetinde olduğunu kaydetti.
    Vali Güler, zanlı C.G'nin İstanbul Bahçelievler'de avukatı tarafından emniyet güçlerine teslim edildiğini söyledi. (Anadolu Ajansı)

Son düzenleme: 17 Eylül 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cem Garipoğlunun teslim olması
    Son dakika haberi meleklerim
    Hüseyin Çapkın Açıklamada bulundu...

ÇAPKIN: ARKADAŞLARIMI KUTLUYORUM
    İstanbul İl Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın da, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Başta İstanbul Valisi olmak üzere çalışma arkadaşlarımı kutluyorum. Faillerin yakalanması devletin görevidir. Olayın başından beri polis teşkilatı yoğun çalışmaya girişti. Kriz masası ve diğer birimlerle Türkiye'deki polis teşkilatında tedbirler alımıştı. Daha önce söylendiği gibi son bir haftada çember daraltılmıştı. Bunun sonucu da bugün şüpheli yakalanmıştır. Arkadaşlarım sorumluluklarını yerine getirdiler. Görev alan bütün arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.
    "Şüpheli yakalandı. Ailenin acısı dinmez elbette ama umarız belli miktarda hafifler" diyen Çapkın, "Pekçok ihbar olmuş, bazıları asılsız çıkmış, böyle olacağı düşünülmesine rağmen hepsi değerlendirilmiştir. Arkadaşlar her şeyi değerlendirerek bugüne gelliler.Basın olarak, olayı sıcak tutarak çözüme destek olduğunuzu düşünüyorum. Sizlere de teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Münevver Karabulut'un katil zanlısı teslim oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya - Teslim oldum

Asya - Teslim oldum

Asya - Teslim oldum uzakta olmasan belki sevmezdim seni böyle ah böyle teslim oldum seninim artık al beni al beni bağrına herşeyden vazgeçip bana gel ne olur ama gelmezsin ah dönmezsin sana nasıl yandığımı bir bilsen ah canım ah benim canım
  2. Harun Kolçak - Teslim Oldum

Harun Kolçak - Teslim Oldum

Hasret sona erdi gerçeği buldum Gözlerim kapandı da ben sen oldum Sınırlara dayandım çok yollar aldım Geri dönmek olmaz ki Hepten bağlandım Ne ben varım ah ne de sen Ne zaman var ne mekan Ama gerçek yaşanan Ateşin yandı gönlümde Yansın dursun içimde Deli divane olsam da Vazgeçmem kul oldum sana Teslim oldum sana
  3. 6 kişinin katil zanlısı tutuklandı

6 kişinin katil zanlısı tutuklandı

İstanbul ve Trabzon'da 6 kişiyi öldürdüğü, 1 kişiyi de yaraladığı iddiasıyla yakalanan Eyüp Terzi, tutuklandı. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğindeki işlemleri tamamlanan Eyüp Terzi, Fatih Adliyesine sevk edildi. Burada mahkemeye çıkarılan Terzi, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Eyüp Terzi, Trabzon'un Çaykara ilçesinde 11 Ağustos 2007'de, kayınbabası Muzaffer Gargar,...
  4. Özgecan'ın katil zanlısı cezaevinde hastanelik oldu iddiası

Özgecan'ın katil zanlısı cezaevinde hastanelik oldu iddiası

özgecanın katili dövüldü,özgecanın katil zanlısı yaralandı,özgecanın katil zanlısı şişeyle kalçası kesildi,özgecanın katili cezaevinde yaralandımı,özgecanın katili dövüldümü Özgecan cinayetinde katil zanlısına yardım eden ve tutuklanan 3 şahısdan birisi Mersin'in Erdemli ilçesinde bulunan cezaevine gönderildi. Dün akşam cezaevinde mahkumlar tarafından feci şekilde dövüldüğü öğrenilen...

Sayfayı Paylaş