gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

'Münevver'in katilini bulun' çığlığı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Münevver Karabulut'un cinayet zanlısının hâlâ bulunamaması bazı vatandaşlar tarafından protesto edildi. Taksim Cumhuriyet Anıtı önünde toplanan grup, Karabulut'un fotoğraflarını çevredeki vatandaşlara dağıttı.
    Grup adına açıklama yapan Ahmet Şafak, cinayetin zanlısı olarak aranan kişinin aradan geçen 2 aya rağmen bir türlü yakalanmadığını anımsattı. Acilen katilin ya da katillerin bulunması gerektiğini belirten Şafak, ''Bu ülkede adalet zengin, fakir ayrımı yapmadan tecelli etmelidir. 55 gün oldu en ufak bir gelişme kaydedilemedi. 18 yaşından küçük bir genç nasıl oluyor da kaçıyor? Birileri yardım mı ediyor?'' diye konuştu.

Katil zanlısı bulunana kadar her hafta sonu bu toplantıları gerçekleştireceklerini bildiren Şafak, Münevver Karabulut adına ''facebook''ta kurulan gruba üye olanların sayısının her geçen gün arttığını ifade etti.

'Münevver'in katilini bulun' çığlığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Çığlık"

"Çığlık"

edvard munch çığlık çığlık Edvard Munch'tan "Çığlık" Edvard Munch1863-1944 yılları arasında yaşamış, oslo doğumlu sembolist ressam.. Küçükken ailesini kaybeden, kafası fena halde bozulmuş, psychotic resimler çizen norveçli ekspresyonist ressam. alman ekspresyonizminden etkilendiği kadar, van goghgauginin öncülük ettiği post-empresyonist akımdan da oldukça etkilenildiği...
  2. Asya - Çığlık Çığlık

Asya - Çığlık Çığlık

Asya - Çığlık Çığlık içimde binbir gecenin çılgın hayalleri var bu ara canım seninle uzaklara kaçıp gitmek istiyor şenle düşsek yollara usul usul yavaş yavaş korkusuz başlasak sevdaya uyanşam sabaha koynunda çığlık çığlık yaşanır aşk sürsede olur sürmesede korkma dönmem yarı yoldan aşktan sevdadan ayrılıktan
  3. Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek isteseler de Başını eğme ismimle uyan her güne Ne kadar benim olmak istemesen de Sesimi hisset şarkıma dokun işte Onlar hep sorarlar boşver ilgilenme Kaçı kaldı ki sen çekip gidince Ne kadar geri dönmek istemesen de Şehirler yandı çığlık çığlığa Ben acıyı tattım kanına karıştım (x2) Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek...
  4. Çığlık Çığlığa..

Çığlık Çığlığa..

çığlık çığlığa sevişme
  5. Münevver'in katili aranıyor

Münevver'in katili aranıyor

münevverin resimleri münevver karabulut un günlüğü münevver karabulut günlüğü münevverin esimleri İstanbul'da bir çöp konteynerinde cesedi bulunan 18 yaşındaki Münevver'in katil zanlısı hala aranıyor. Etiler’de çöp konteynerinde başı kesik cesedi bulunan Münevver Karabulut’un, erkek arkadaşı Cem G.’nin Bahçeşehir’de ailesiyle yaşadığı villada öldürüldüğü kanıtlandı. Villada bulunan...

Sayfayı Paylaş