gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Münir Özkul yogun bakimda !

Konu, 'Magazin' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Cok sevilen oyuncu Münir Özkul dün sabah 09:30´da yogun solunum yetmezligi nedeniyle Hastaneye kaldirilmis. Doktorunun aciklamasina göre durumu stabil halde ama yogun bakimdan simdilik cikmasi ön görülmüyormus.
    Münir Özkula gecmis olsun acil sifalar ..Büyük ustayi Allah sevdiklerine bagislasin...

Son düzenleme: 18 Aralık 2010
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yılların dev sanatçısı Münir Özkul'a acil şifalar diliyorum

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ay ben severdim hababam sınıfında falan :( üzüldümmm Allah acil şifalar versinn

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    allahım allah şifalar versin büyük ustaya...yeşilçamın devleri onlar çok üzülüyorum ya:uhu:

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ya bu adam herhaliyle babama benziyo allah şifasını versn

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    off ben cok severim ya münir özkulu allah acil şifalar versin :((

Münir Özkul yogun bakimda ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Münir Özkul

Münir Özkul

Bakırköy Halkevleri'nden yetişti Münir Özkul. Paşa torunu olarak doğduğu Bakırköy'de tanınan , sevilen bir simaydı. Önce tiyatroya atıldı. İstanbul ve Ankara Şehir-Devlet Tiyatroları'nda çalıştı. Sinemaya ise bir girdi pir girdi. 1950'lerin siyah-beyaz filmlerinde sıkça görülür oldu. Kalıptan kalıba giriyor, özellikle mimikleri çok beğeniliyordu. Her role girdi ama zengin ve kötü yürekli adam...
  2. yoga

yoga

Yoga sözcüğü, Sanskrit dilinde "yuj" sözcüğünden türemiştir ve birleşmek, bağlamak, bir araya getirmek anlamına gelir (İzer, Müheyya; Çağdaş Yoga). Yoga’nın farklı bakış açılarıyla yapılmış, birbiriyle çelişmeyen farklı tanımları şunlardır: Yoganın tanımları Yoga bir çok farlı dalları olan bir bilimdir (İzer, Müheyya; Çağdaş Yoga). Yoga çeşitli din mensuplarınca uygulanmakla...
  3. Münir Özkul kimdir

Münir Özkul kimdir

münir özkul kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler bu yazıda arkadaşlar. Türk Sineması'ın unutulmaz dev ustalarından Münir Özkul ve hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Münir Özkul Bakırköy Halkevleri'nden yetişti Münir Özkul. Paşa torunu olarak doğduğu Bakırköy'de tanınan , sevilen bir simaydı. Önce tiyatroya atıldı. İstanbul...
  4. Münir Özkul Hayatını Kaybetti Melekler

Münir Özkul Hayatını Kaybetti Melekler

münir özkul kimdir hayatı filmleri öldümü hastalığı hakkında bilgiler burda melekler. Evet sevgili melekler az önce öğrendim vefat haberini szilerle paylaşmak istedim yeşilçamdan bir yıldız daha kayıp gittii türk filmelirinin babası vazgeçilmezi münir özkul da hayata veda ettii uzun süredin tedavi altında olan münir özkul bu gece hayatını kaybetti melekler kendisine allahtan...
  5. münir özkul öldü diyorlar doğru mu ?

münir özkul öldü diyorlar doğru mu ?

Yine bir laf çıkmış münir özkul öldü diye, gerçek mi acaba? Münir Özkul öldü mü arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş