gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

murada ermek için ''Ya ALLAH''

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

murada ermek için dualar muradına ermek için dua murada dua muradına Cuma günleri 100 kere "Ya Allah" diye zikreden kişiye Allah her muradını verir.

2. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    önmle olna içten istemktir.rabbim herkezin dilegni duasını kabul etsin.kimseyi darda zorda bırakmasın.bu cuma okuycam inş rabbim hayırlısıyla veriir dilegimi.

3. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ne güzel allahı an yeterki
    bende okumaya çalışıcam

murada ermek için ''Ya ALLAH'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sefeat Senindir Ya Resul Allah

Sefeat Senindir Ya Resul Allah

ya resul yaresul şefaat senindir ya resulallah şefeat resulallah SEFEAT SENINDIR YA RESUL ALLAH Ehli imanlar saf saf durmuşlar Mahkameyi kibriyada hesap sormuşlar Günahı olanlar af dilemişler Şefaat senindir ya Resul Allah.. Onların yardımcısı cümle enbiya Onların serdarı habibi Kibriya Onlar için rica ediyor hatımel enbiya Şefaat senindir ya Resul Allah. Günahı olmıyan ağlayıp...
  2. Allah İçin Allah De!

Allah İçin Allah De!

Çingene Ali, umutsuz bir şekilde padişahın kızı Selma'ya âşık olmuştu. Umutsuzdu çünkü âşık olduğu kişi padişahın kızı, kendisi ise bir Çingeneydi. Ama âşık olmuştu bir kere, aklı fikri padişahın kızı Selma'daydı. Selma’nın aşkından Mecnun’a dönmüş bir şekilde kafasını bir o yana vuruyor, bir bu yana vuruyordu. Onu sevenlerden biri: - Sen bir de Abdulkâdir Geylânî’nin halifesi olan Ali...
  3. Ya Habib Allah İlahisi

Ya Habib Allah İlahisi

ya habiballah ilahisi ya resulallah habiballah ilahisi habib allah Makamına geldim yalvardım sana Sen hakimsin sen savcısın şu anda Ellerimi açtım dualar ettim Affet beni ne olur ya resul Allah Cezamı çekmeye hazırım her an İster al canımı kalayım burda Kulların dönüyor Kabe içinde Affet beni ne olur ya resul Allah Ha cer ül esvabı gördüm de öptüm İbrahim makamın selamla geçtim AllahAllah diye...
  4. Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Ya Bi Gidin Allah Aşkına

Çevremdekiler mi sorunlu yoksa bende mi bi problem var çözemedim gitti.Dün b*ktu bu gün koktu kelimesine yakışan ne çok insan barındırıyorum beynimde yahu.Atıverdim kardeşim hepsini bana huzursuzluk verecek beni mutsuz edecekse akraba dost neme gerek allesen...Gidiniz dünyamdan sayın asalaklar gidiniz...Beni gereksiz varlığınızla meşgul etmeyiniz...
  5. Allah (c.c) için sevmek

Allah (c.c) için sevmek

allah sevdiğini elde etme duası allah ın yarattıklarını sevmesi yüce ın insanları sevdiğini belirten bir ayet yarattıklarını gösteren örnekler Yokluk aleminden varlık alemine geldik. Biz yok idik ve eğer Rabbimiz tarafından yaratılmasaydık asla var olamayacaktık. Var olmakla kalmadık insan olarak yaratıldık. Rabbimiz bizi sevdi de var etti. Rabbimiz bize değer verdi de bizi yarattı. Sevene...

Sayfayı Paylaş