gebe
  1. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Murat 29 yasinda dul bekar yas farketmez bayan arkadas ariyorum sms atin

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Mahperver tarafından paylaşıldı.

dul bayan arkadaş dul arkadaş arıyorum bekar mekanı wwwsmsarkdaş Muzik dinleyecektim muzik kanallarini bir bir geziyorum.. Bir kanalda degil,bir cok hatta cogunda alt yazi olarak gecen ic yakan mesajlara gozum takildi,evli bekar kapali acik zayif sisman dul bekar yurtdisindan yurticinden timarhaneden uzaydan fark etmez bir bayanla tanismak istiyorum diye gecen mesajlara neden kimse tepki gostermiyor..
    Tv ust kurulu nerde?..ahlak kurallari nerde?..
    Mesaj arayislarinda ne arasaniz var,lezbiyen ciftler kapali ciftler ve daha bir cok sey ..
    Baktim mutfaga oglum geldi yazilari okumaya basladi..Anne byseksuel ne demek deyince tvyi kapattim....

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yerden göğe kadar haklısın...artık insanlar insanlıklarından çıkmaya başladılar...ben o tür tv kanallarına bakmadan geçiyorum...ama aklımada gelmiyo değil...bu kadar insan karşılık görmese msj atmaz demekki onlar gibi kanı bozuk çok tek değiller yani...
    güzel bi konu olmuş canım...tşkler

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Maalesef içler acısı bir durum ne yazıkki...Ufacık şeyleri büyüten ve yasak koyan rütük bu konularda sanırım uyuyor..

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    buda bugünümüzün içler acısı bi durumu işte.insanlar şaşırmış artık.utanma diye bişi kalmamış.sms olarak altta geçmeyi bıraktım doğrudan kanallara canlı yayınlara yaşı her ne olursa olsun çıkanlar var.ayıp yahu ayıp.insanda biras utanma duygusu olur.

yetişen yeni nesile yazık valla.büyüdükleri ortamın suyu çıktı

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    malesef biz insanlar onlara reyting veriyoruz asla izlemiyceğim bi şeydir ama tepkide göstermiyoruz zamanında orhan gencebaya ferdi tayfura izin verilmeyen tv programlarında şimdi neler yayınlanıyo

...........rütük nerdesin uyuyomusun........

6. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tv programlarında yiğen amcasının karısıyla birlikte oluyo.kardeş ablanın kocasını elinden alıyo oyüzden sapıklıklar sapkınlıklar çoğaldı 3 yaşındaki çocuklar aşkdan meşkden bahseder oldu ben açıkcası kızımın geleceği için çok endişeliyim çocuklarımız bizim geleceğimiz onları nasıl bir topluma emanet ediyoruz

..................hey millet nerdeyiz yoksa bizdemi uyuyoruz....................

7. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya bırakın mesajdan önce evlenme programlarına bişey densin ev araba para bütün deyerler ayak altı olmuş ona 1 dakika bile bakmak büyük bir zaman kaybı bence akşama kadar bakıyolar çok saçmalıyolar bence

8. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Halk yani kısaca biz sesimizi nasıl duyurabiliriz..
    Böylesine pasif kalmamıza sebep olan sebepleri kınıyorum..
    Elimizden bir tek şey gelir diye düşünüyorum..evimize aile fertleri olarak yatırım yapıp medenice değer ve ahlak üzere yetişmek-yetiştirmek..aksi takdirde kale içeriden alınır..bilmeyen kalmadı.
    Saygılar meleklerim..

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Gercektende cok komik ve bazende cok acayip msjlar yaziyor,denetleme yok sanirim.Bir ara gozum takildi , tanismaya karar vermisler kendini tarif et geldiginde seni taniyayim yazmis,bu sekilde de tanisma olur mu,yazik bu genclere.Kim kimdir kayip,bunu da gectim etrafta hep iyiler yok malesef...

10. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben izlemiyorum bu tür prıgramları...fazla televizyon izlemiyorum...

11. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    valla ya kadın yasını basını almıs ıste ev araba deyıp duruyo kac senen kaldıda ev araba ıstıyon teyzeeee

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ülkemiz de tv seyircilerinin büyük çoğunluğunu çocuklar kapsıyor, buda onlar için cidden de nahoş bir durum. Umarım RTÜK, bazı konularda gösterdiği hassasiyeti bu konuda da gösterir.

13. Münzevi

Münzevi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Alıcı-verici meselesi tamamen. Hatta buna arz-talep de diyebiliriz. Erkekler bu mesajlarına cevap alamıyor olsaydı bu olay bu kadar şirketleşmezdi. Bu cıvık cıvık, vıcık vıcık ilişkilerden ötürü insanlığı kınıyorum. Giderek sapıklaşan ve dengesizleşen toplumun içinde kendi halinde yaşamaya çalışan insanları Allah'a emanet ediyor, geri kalanları da Allah ıslah etsin diyorum... Manyakça özgürleşmenin getirisi olan bu "olağan" hallere alışmamamız dileğiyle diyorum ve herkesi, kendimizi kınamaya davet ediyorum...
    Televizyon ve internet ahlaksızlığı en iyi öğreten ve hemen yanıbaşımızda olan iki tehlikeli alet. RTÜK sollanmış durumda artık. Programlara değil sadece reklamlara bile baksak bu ahlaki yozlaşmayı çok net görebiliriz... Saygılarımı sunuyorum teşekkürler...

Son düzenleme: 14 Mayıs 2010
  14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ahlaki çöküşün yazılı kanıtları değil mi bunlar.İşte kanıt arayana buyrun gözünüze soka sokahem de ....

15. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    rütük işine geleni kapatıyo deli saçması şeyler ilgi görüyo tabi kimin umrunda ahlak.... onlar için önemli olan para kazanmak reyting yapmak

Murat 29 yasinda dul bekar yas farketmez bayan arkadas ariyorum sms atin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadas ariyorum ilanlari

Arkadas ariyorum ilanlari

Önce arkadaş arayan bayanlara bakalım.... Onlar verdikleri ilanlarda kendilerini anlatırken ne diyorlar ve bu aslında ne anlama geliyor..... 40 yaşlarındayım.......................... 48'im Maceraperestim....................Bugüne kadar senin 5 katın kadar sayıda ilişki yaşadım Atletiğim...................... Tahta göğüslüyum Güzel sayılırım............... Çirkinim...
  2. şirin yastıklar

şirin yastıklar

şirin yastıklar
  3. dekoratif yastıklar

dekoratif yastıklar

dekoratif yastıklar çocuklar için dekoratif yastıklar çocuk yastıkları Değişik ve renkli kumaşlarla hazırlanmış yastıklar kullanarak bir odanın havasını değiştirmek mümkün. Bu bakımdan yastıklar ev dekorasyonunun önemli parçalarından birisi.
  4. 14 15 yas icin abiye ariyorum

14 15 yas icin abiye ariyorum

14 ve 15 yaş için abiyelere baktım ve fiyatlarını göremedim fiyatlarını söylermisiniz satın alacağımda o yüzden sordum

Sayfayı Paylaş